20181229_134123

ТРАДИЦІЙНИЙ ДИТЯЧИЙ НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО ПРОВЕЛИ У НІЖИНІ

29 грудня Спортивний клуб єдиноборств “Спарта” провів традиційний Новорічний турнір з дзюдо на призи СКЄ «Спарта» серед наймолодших спортсменів.
У турнірі взяли участь юні ніжинські дзюдоїсти 2010 року народження і молодше. Для багатьох це були перші в їх житті змагання. Було багато хвилювань та емоцій. І не тільки від малечі, а й від їх вболівальників – батьків та рідних. Адже перші змагання для дебютантів дуже важливі, оскільки саме вони запам‘ятаються на все життя.

Ці змагання стали заключним стартом у цьому році. Головною родзинкою заходу було те, що кожен із учасників отримав не тільки медалі, Грамоти, а й чудові новорічні подарунки від справжнього Діда Мороза. Адже організатори заходу ставили за мету перш за все не випробувати сили малечі, а насамперед влаштувати незабутню новорічну казку. Діти по-справжньому раділи і отриманим медалям і подарункам.

Президент спортивного клубу єдиноборств «Спарта» Константин Смалій залюбки дивився на майбутнє клубу та після закінчення турніру вручав нагороди та призи. А їх в цей день було багато. Без подарунків та медалей не залишився ніхто.

Мить успіху – коротка передишка перед новим стартом. Тож, нехай енергія цих миттєвостей успіху зарядить малечу позитивом і дасть поштовх до нових звершень.

Спортивний клуб єдиноборств “Спарта” вже давно славиться досягненнями своїх вихованців, тому бажаємо всім тренерам, наставникам, учням клубу нових перемог, подальших успіхів та звершень.

Вікторія Коломійченко NizhynNews

фото автора

 

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *