IMG_7839

У Ніжині змагалися юні дзюдоїсти зі всієї України

8 грудня у Ніжині відбулися змагання відкритого Всеукраїнського дитячого турніру з дзюдо «Sparta Cup» серед юнаків 2007-2008, 2009-2010 р.н. та дівчат 2007-2008, 2009-2011 р.н.

Вкотре організатори проводять у нашому місті змагання в рамках одного із наймасштабніших в Україні турнірів «Sparta Cup».

480 юних спортсменів у складі 36 команд із 10 областей України боролися за звання кращого у стінах спортивного залу Ніжинського агротехнічного інституту. Юні борці на 4 татамі показали майстерну техніку і волю до перемоги.

На урочистому відкритті спортсменів привітали, побажали емоційних поєдинків та успіху у спортивних стартах: президента спортивного клубу єдиноборств «Спарта» Константин Смалій, міський голова Анатолій Лінник, ніжинець, депутат київради Олександр Харченко, депутат міської ради та один із засновників СКЄ «Спарта» Іван Коробка. Побажав учасникам вдалих стартів та впевнених перемог і Президент федерації дзюдо у Чернігівській області Олександр Крива.

Міський голова Анатолій Лінник взявши слово подякував тренерам та батькам за підтримку та виховання майбутнього українського спорту.

Переможці були нагородженні кубками, медалями та подарунками.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *