termomodernisation

Про енергоефективність для керівників ОСББ у Ніжині

06 листопада у малій залі Ніжинської міської ради відбулась чергова щотижнева нарада під керівництвом першого заступника міського голови Григорія Олійника з керівниками підприємств та установ міста, що опікуються житлово-комунальним господарством.

Розглядалось питання щодо права можливості утворення і діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Наразі розпочинається зміна щодо організації планування спорудження інфрастуктурних проектів на території громад, які вже утворилися та в стадії утворення, почалося фінансування європейських коштів. Міжнародні інституції, в тому числі валютний фонд, підтримують реформування житлового сектору в Україні, створення і діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На сьогоднішній день розпочинають діяти деякі проекти, один з них проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Начальник сектора з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Віра Топіха зазначила: «Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» з метою стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у всіх 24 областях України. ЄС надає фінансування розміром 4 млн євро в межах Програми підтримки енергоефективності для України (EE4U). Уже на наступному тижні відкривається платформа для реєстрації ініціативних груп мешканців багатоповерхових будинків, що бажають створити ОСББ та взяти участь у Проекті ЄС/ПРООН “HOUSES”. Тож, просимо всіх активних мешканців багатоповоперхівок організуватися та зареєструватися на платформі. Це Ваш шанс спершу отримати підримку та супровід у створенні ОСББ, а потім у впровадженні енергоефективних заходів у будинку. За детальною інформацією звертатися у кабінет 9Б за адресою площа ім. І. Франка, 1, м. Ніжин або за тел. 7-14-85».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *