20181206_155657

У НІЖИНІ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇН ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ АНСАМБЛЮ ПІСНІ І ТАНЦЮ “СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ”. Фото 

Сьогодні, 6 грудня, до дня Збройних Сил України в стінах міського будинку культури відбувся концерт академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди».

Привітати військових прийшли представники міської влади: міський голова Анатолій Лінник,  заступники міського голови Сергій Дзюба, Ігор Алєксєєнко, секретар міської ради Валерій Салогуб, помічник народного депутата України Олександра Кодоли – Тамара Стратілат. Також з вітальним словом до військовослужбовців звернувся військовий комісар Ніжинського об’єднаного військкомату Володимир Якущенко.

До початку концерту на сцені будинку культури Президентські відзнаки до Дня захисника України міський голова Анатолій Лінник вручив рідним загиблих в АТО героїв.

Потому, військовослужбовців урочисто відзначили Грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Міський голова взявши слово зауважив, що саме військовим та їх патріотизму ми завдячуємо спокоєм на території України, адже саме недостатність патріотизму у свій час призвела до того, що на Сході України відбулися такі дії.

Подяки від народного депутати України Олександра Кодоли військовослужбовцям вручила помічник народного депутата України Тамара Стратілат, яка також звернулася до військових із вітальним словом від Олександра Михайловича.

Потому для військовослужбовців, їх родин та ніжинців у залі МБК відбувся концерт ансамблю, який подарував присутнім незабутні яскраві враження своїми виступами.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *