article_main

Їзда взимку: основні принципи зимового водіння, поради фахівців

Зимова дорога являє собою справжні випробування не тільки для новачків, але і для досвідчених водіїв категорії. Взимку не виключено виникнення ситуацій, на які спочатку потрібно миттєва реакція, і тільки після неї повинні включатися теоретичні знання і водійський досвід. Дамо кілька корисних порад про поведінку на зимовій дорозі, і про те, як запобігти заносу автомобіля.

Як правильно їздити взимку на машині переднім приводом

Зазвичай водії таких автомобілів в зимовий час відчувають себе на дорогах досить впевнено, оскільки витягають автомобіль саме передні колеса, в той час як задні, просто котяться по дорожньому полотну. Але буває і так, що при повороті на слизькій поверхні дороги, автомобіль раптом стає некерованим і його починає заносити. Що ж робити в такому випадку? Розповімо про те, що ні в якому разі не можна робити!

Не можна гальмувати різким чином і намагатися якомога сильніше вивернути кермо. У цьому випадку машина повністю виходить з-під контролю, і не виключено її винесення у кювет або на смугу зустрічного руху. Що ж робити в таких випадках?

Не відпускайте ногу з педалі газу. При невеликій швидкості потрібно трохи заблокувати задні колеса шляхом легкого натискання на гальмо, або легкого руху ручником. Колеса передньопривідного автомобіля слід направляти не в бік заносу, а в тому напрямку, куди рухається автомобіль. Однак, якщо швидкість невелика, швидкий поворот керма в сторону передбачуваного занесення допоможе вирівняти хід машини в потрібному напрямку. При високій швидкості на початку заносу слід ненадовго відпустити педаль газу. Такий короткочасний скидання дозволить вирівняти автомобіль на дорозі. Все що залишиться зробити водієві, це акуратно додати обертів двигуна і вивести автомобіль в потрібному напрямку руху. Здійснюючи всі маніпуляції, водій повинен дивитися в бік, куди спрямоване рух, а не в ту сторону, куди заносить його машину. Якщо все ж не вдається уникнути заносу, тиснемо різко і одночасно на педалі зчеплення і гальма, що дозволить стабілізувати обертання і зупинити автомобіль, а також запобіжить кришку двигуна. Це допоможе швидко виїхати із зустрічної смуги в більш безпечне місце. Не слід робити різких рухів руками, різко скидати газ або гальмувати на зимовій дорозі.

Якщо ви є власником авто із заднім приводом

Повинні знати, що такий автомобіль схильний до більшого заносу задньої осі. Це відбувається, тому що при задньому приводі передня частина автомобіля завантажена силовим агрегатом і коробкою передач, зважаючи на те, що задня частина завантажена менше, ведучі колеса гірше зчіплюються з дорожнім покриттям.

Як вчинити у випадку, якщо на великій швидкості автомобіль раптом понесло? Потрібно трохи скинути газ і зробити спробу напрямки автомобіля в необхідну сторону. Цей, хоча і дуже невеликий шанс, може допомогти впоратися з занесенням. Якщо швидкість невелика, різко і коротко натисніть на педаль газу, або смикніть ручне гальмо, викликавши тим самим пробуксовку коліс. Постарайтеся не переборщити з кількістю оборотів, щоб машину не розвернуло в протилежному напрямку. Можна спробувати включити знижену передачу і різко відпустити педаль зчеплення. У будь-якому випадку не варто забувати, що у разі занесення задньої частини вліво, в цю ж сторону і потрібно викручувати кермо, якщо задню частину веде вправо – крутим і кермо вправо.

Якщо ви володар автомобіля з повним приводом

Вам необхідно знати постійний або підключається повний привід у вашого автомобіля. Від звичок машини безпосередньо залежить ступінь керованості їй. Як постійний, так і підключається примусовим способом, повний привід, дозволяє водієві відчувати себе впевненіше на віражах і поворотах, забезпечує високу керованість автомобілем і його курсову стійкість при русі. По поведінці на дорозі, автомобіль з повним приводом нагадує задньопривідну машину. У зимовий час, якщо вчасно не скинути газ при повороті, може занести задню частину авто.

Якщо ви спостерігаєте знос передньої осі автомобіля, відпускайте педаль газу, щоб допомогти машині в повороті. Якщо заносить задню вісь – натискайте газ і повертайте кермо в бік заносу. У цьому випадку можна користуватися ручником, як на передньопривідній машині, тільки не слід забувати вичавити зчеплення в момент включення ручника в роботу. Це запобіжить виходу з ладу кардана або віскомуфти. У процесі керування автомобілем з повним приводом, можна використовувати моменти управління при задньому або передньому приводі. Теоретично дуже важко засвоїти управління повнопривідною машиною, ну чому, там, де нога просить натиснути гальмо, необхідно тиснути на газ! Тому, для закріплення навичок, слід тренуватися на майданчиках, де немає людей і постійно вивчати поведінку власного автомобіля.

В якості загальних правил можна рекомендувати наступне:

На слизькому дорожньому покритті, не варто різко гальмувати, збільшувати швидкість і маневрувати, щоб уникнути заносу автомобіля. У разі, коли виїхав на узбіччя автомобіль уник заносу, не намагайтеся моментально вивести його на проїжджу частину, оскільки з краю дороги, як правило, є маленький уступ, не перешкоджає виїзду передніх коліс, але гальмує рух задніх, що може призвести до нового заносу. З узбіччя на проїжджу частину дороги слід виїжджати на невисокій, 20-30 км/год, швидкості. Бачачи попереду небезпечна ділянка слизької дороги, необхідно знизити швидкість, перейти на нижчу передачу і контролювати процес руху шляхом легких натиснень на педаль гальма. Використовуйте ці методи в сукупності. Здійснюйте гальмування на четвертій передачі, при зниженні швидкості переходьте на третю і потім на другу передачу. У холодну пору року, будь-яка поверхня, яка видається водію слизькій і мокрій, є зоною підвищеної небезпеки. При вигляді рівного шару неутрамбованного снігу, також варто рухатися з обережністю, оскільки найімовірніше, під ним виявиться шар голого льоду. При поворотах на покритті з льодом або снігом, потрібно заздалегідь знизити швидкість, щоб не довелося гальмувати безпосередньо при вході в поворот. Педаллю газу слід користуватися надзвичайно акуратно, кермо повертати плавно, і не відпускати зчеплення різко.

Як добитися правильного і безпечного управління автомобілем?

В умовах сучасного дорожнього руху часто доводиться спостерігати відверте хамство, безграмотність і просто недбале ставлення водіїв до іншим учасникам руху. У світлі цього, хочеться дати кілька рекомендацій про те, яких правил потрібно дотримуватися при русі на автомобілі.

1. Необхідно з повагою ставитися до інших учасників дорожнього руху. Кожному водієві будь-якого віку і статі притаманні власна манера водіння машини і швидкість водіння. І зовсім не факт, що ви з вашою манерою водіння, влаштовуєте інших водіїв. Тому, якщо на перехресті двигун сусіднього автомобіля випадково заглох (від чого ніхто, до речі, не застрахований), не потрібно кричати у вікно водієві, хто він і що він повинен робити, тим більше не варто сигналити без причини. Ви теж можете почути на свою адресу зовсім неприємні словосполучення.

2. Дотримуйтесь правило «трьох Д», що в перекладі з водійського означає «дай дорогу дурневі». Пропустіть нахабу, навмисне йде на порушення правил, подумки побажайте йому щасливої дороги і якнайшвидшої зустрічі з інспектором. Не варто піддаватися на провокації, зробивши так, як ми радимо, ви збережете власні нерви, здоров’я і автомобіль.

3.Навчіться вести себе в пробках. Пробки постійно виникають на наших дорогах. Утворюються вони в основному не з причини ДТП, а з вини водіїв, які вважають власною прерогативою швидке уникнення проблемної ділянки дороги. У підсумку, з проїзної частини, за замовчуванням має дві смуги руху, виходить чотирьохсмугова проїжджа частина, і водії, які рухаються по смугах, не мають ніякого відношення до даної, відчувають труднощі з рухом. Ситуація посилюється поведінкою співробітників ДПС, які замість врегулювання дорожньої ситуації в місці утворення пробки, буквально в сотні метрів гальмують кожну машину для перевірки документів. Погодьтеся, якщо б всі учасники руху організовано їхали по своїй смузі, дотримуючись при цьому черговість і поважаючи один одного, більшість заторів вдалося б подолати.

4. Кожен пішохід є для водія «сюрпризним моментом». На дорозі проявляйте пильність і будьте завжди готові до місця несподіваного виникнення пішохода. Це може бути не тільки пішохідний перехід, кущі, перехрестя, але й закінчення паркану, що стояв великовантажний автомобіль і дерева. Ви повинні завжди бути готовими до того, що перед вами може з’явитися пішохід і заздалегідь зменшити швидкість. Це правило набуває особливої актуальності за умови, якщо проїжджа частина та прилегла до неї територія, не видно вам повністю. Пропускаючи пішохода, ви повинні переконатися, що, те ж саме роблять водії, які займають сусідні смуги руху. Якщо ви вирішили піти на обгін рухається попереду автомобіля, який раптом почав гальмування, попередньо переконайтеся, що несподівано з-за нього не виникне яке-небудь тварина або людина.

5. З побоюванням ставитися до зеленого сигналу світлофора. Виїжджаючи на перехрестя при дозволяючому зеленому сигналі, у разі затрудненого огляду, ніколи не завадить переконатися в тому, що всі учасники руху розрізняють кольори. Адже існує чимало дальтоніків, що чекають вас на проїжджій частині.

6. Правило першого, рухається зі світлофора « поїхав першим на наступному світлофорі зустрінемося». Подібна картина, коли деякі з водіїв швидко лавіруючи між сусідніми автомобілями, тікають зі світлофора вперед, зустрічається нерідко. Подібна манера їзди не має очевидного сенсу, адже вже на наступному світлофорі, або через один, всі учасники руху зустрічаються знову. Водії, які мають великий досвід пересування по міських дорогах стверджують, що грамотно переміщатися можна без застосування гальма. Для цього потрібно лише грамотно підібрати швидкісний режим, що дозволяє здійснювати безперервний рух від одного світлофора до іншого.

7. Ситуацію потрібно вміти прогнозувати, шляхом правильного прочитання дорожньої обстановки. Власний маневр слід продумати заздалегідь, враховуючи при цьому і можливу поведінку інших учасників дорожнього руху. Вміння прогнозувати розвиток подій, допоможе запобігти багато неприємних моментів на дорозі. І головне, на дорозі потрібно вести себе так, щоб ваша манера поведінки була зрозумілою кожному учаснику руху.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *