37e6c06e77e5b5e8846a3c062463c93a

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ПРОВЕЛИ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ (ФОТО)

Президент України подякував бійцям за блискуче виконання завдань.

У Чернігівській області на загальновійськовому полігоні оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних сил України проходять бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Про це повідомили у прес-службі президента України.

Як зазначається, під час проведення навчань, які триватимуть ще кілька днів, відпрацьовуються умови наближені до реальних бойових, зокрема питання знищення противника у різних видах бою із залученням підрозділів Повітряних сил ЗСУ, армійської авіації та підрозділів оперативного забезпечення.

Окремо наголошується, що у навчаннях узяли участь Верховний головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко, керівництво ЗСУ, а також командувач Сухопутних військ Збройних сил США в Європі Кристофер Каволі та командувач Сухопутних військ ЗС Канади Жан-Марк Лантьє.

“Як Президент і Верховний головнокомандувач я хочу вам висловити щиру подяку за блискуче виконання завдань під час бойового злагодження і навчань. Цю оцінку поділяють не тільки міністерство і начальник Генерального штабу, але й наші партнери зі США, Канади та інших країни-членів НАТО”, – заявив Порошенко.

За словами глави держави, під час навчань військові показали високу дисципліну та майстерність, було продемонстровано високий бойовий вишкіл нової української армії.

“Це те, чого ми досягли за останні 4,5 роки і те, як ми готові зустрічати ворога. В складну хвилину ви стоїте на захисті суверенітету і територіальної цілісності”, – додав він.

Своєю чергою командувачі Сухопутних військ ЗС Канади і США запевнили, що мають за честь працювати з українськими військовими.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки.

Наразі в московському СІЗО “Лефортово” утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії.

 

Джерело: tsn.ua

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *