SAM_1301-1-1024x768

Через сміттєзбиральний майданчик у Ніжині конфлікт між мешканцями міста та КП “ВУКГ”

Відбулась нарада за участі міського голови Анатолія Лінника, першого заступника міського голови Григорія Олійника та начальника КП «Виробниче управління комунального господарства» Владислава Кормана щодо встановлення майданчика для сміттєзбиральних баків на розі вулиці Незалежності та вулиці Нежатинська.

Владислав Адольфович доповів що надходили звернення від мешканців вул.Нежатинська та вул.Незалежності щодо встановлення сміттєвих баків для збору побутових відходів(ПВ). Адміністрація підприємства КП «ВУКГ» виїзджало узгодити місце для розташування майданчику. Відстань між домогосподарством по вул.Нежатинській, 105 та сміттєвими баками близько 20метрів, але власники приватного будинку біля якого встановлено майданчик проти. Тому в працівників підприємства та власницею домогосподарста виникла конфліктна ситуація.

Міський голова Анатолій Валерійович доручив директору КП «ВУКГ» Владиславу Корману прибрати сміттєзбиральний майданчик, публічно вибачитись перед власницею домогосподарства. Узгодити з усіма мешканцями вул.Нежатинська та вул.Незалежності іншого місця для розташування майданчика по збору ТПВ. Також на ім’я міського голови написати службову записку з поясненням тих працівників у яких виник конфлікт, та притягнути до дисциплінарної відповідальності.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *