8

У Ніжині вшанували патріотизм і мужність тих, хто загинув за рідну Україну. Фото

Сьогодні, 21 листопада, у Ніжині біля пам’ятного знаку «Герої не вмирають» по вул.Гоголівська пройшов Мітинг до Дня Гідності та Свободи.

На урочистостях були присутні міський голова Анатолій Лінник, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, Сергій Дзюба, секретар міської ради Валерій Салогуб, радник міського голови Сергій Осадчий, голова районної ради  Олег Бузун, заступник голови райради Наталія Березка, помічник народного депутата України Тамара Стратілат, керівники відділів та управлінь, депутати Ніжинської міської ради, представники міської і районної адміністрацій, працівники установ та організацій, волонтери, учасники АТО,  активісти та небайдужі мешканці міста.

На початку мітингу настоятель Собору Всіх Святих, Почесний громадянин міста Ніжина, Сергій Чечин провів заупокійну літію за загиблими.  Долучився до молитви і священник протестантської церкви «Царство віри» Володимир Леонтьев.

Після літургії за загиблими, до слова був запрошений міський голова Анатолій Лінник, який подякував всім хто прийшов вшанувати пам’ять герої, наголосивши на тому, щоб ми всі пам’ятали якою ціною нам давалася ця боротьба і пам’ятали не тільки цього дня, а завжди:

«Ми схиляємо голови перед тими, хто загинув на Майданні заради українського народу. Ці події закарбувалися у пам’яті назавжди і їх потрібно пам’ятати» – підкреслив Анатолій Валерійович.

Нагадаємо, що з 21-го листопада 2013 року почалася Революція Гідності, що стала тією точкою відліку, коли українці продемонстрували остаточне неповернення до українофобських режимів, обираючи європейськість і свободу.

Під час заходу  ніжинські письменниці читали вірші. Як дань безмежної вдячності українців, на знак пошани до світлої пам’яті усіх героїв, які віддали життя за свободу України, які захищали Україну від ворога внутрішнього і зовнішнього, була оголошена хвилина мовчання.

У рамках заходу на знак вшанування патріотизму і мужності тих, хто загинув за рідну країну, до пам’ятного знаку відбулося покладання квітів.

Пам’ять про Небесну Сотню завжди буде нагадувати кожному українцю про ціну свободи. Високу і криваву ціну заради їх гідного життя.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *