7c2336f4557a16591f1c0ff17eafe781_M

Французькі вертольоти: ДСНС і Нацгвардія отримають перші чотири гвинтокрили, – Аваков

Перші гвинтокрили Airbus Н225 Super puma  вже практично готові та у грудні будуть передані Державній службі з надзвичайних ситуації та Національній гвардії України.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Тут у Ніжині буде розташований сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС. Це будуть вертольоти для служби із надзвичайних ситуацій, прикордонників, Нацгвардії та поліції. Вони оснащені усіма видами спецтехніки, системами відеонагляду, можливостями для десантування та інше. Це новий рівень професійної якості нашої роботи, коли щось трапляється, що потребує концентрації, усі вертолітні сили МВС будуть направлені в одне місце. Так працюють жандармерія і поліцейські сили в усьому. Тут змінюється і специфіка нашої роботи. Ми переходимо у світ нових технологій“, – зазначив Аваков.

Аваков зазначив, перші гвинтокрили для України Airbus H225 Super puma – практично готові, французькі партнери завершують збірку, налагодження і випробувальні польоти. У грудні гелікоптери передадуть ДСНС і НГУ. Українські пілоти наразі знайомлятся зі своїми машинами та напрацьовують досвід.

Нагадаємо, на заводі «Airbus Helicopters» виконується замовлення України на виготовлення та постачання 55 вертольотів різних класів для потреб ДСНС, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції. В Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування «Airbus Helicopters».

aspi.com.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *