378991_1

16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку: привітання у прозі

Щорічно 16 листопада Україна відзначає День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

 

Щорічно 16 листопада Україна відзначає День працівників радіо, телебачення та зв’язку, інформує UkrMedia.

Це свято було встановлено Указом Президента України в 1994 році. Дата для нього була обрана невипадково. Саме 16 листопада 1924 року в місті Харкові вперше в Україні радіо пролунало в ефірі. Трансляція невеликого концерту стала початком історії Українського радіо.

А ось історія Українського телебачення бере відлік від 5 листопада 1951 року, коли в ефір вийшов Київський телецентр з трансляцією фільму «Алітет іде в гори».

Активне використання каналів супутникового зв’язку зробило можливим появу в Україні великих мережевих телерадіокомпаній, а потім з’явилися також теле – і радіоканали, що віщають в мережі Інтернет.

Національна система зв’язку та інформатизації України об’єднує в собі більше 7 000 операторів і провайдерів, включених в Державний реєстр, а також 148 освітніх центрів, які виховують і тренують фахівців в області інформаційних технологій і зв’язку. Сьогодні в Україні налічується понад 300 радіостанцій, 32 телеканали, які здійснюють мовлення в стандарті DVB-T2, і більше 100 телеканалів, що транслюються з супутника.

День працівників радіо, телебачення та зв’язку – професійне свято для фахівців, що працюють у сфері інформатизації та зв’язку, відповідальних за забезпечення доступу до інформації та її дистрибуцію.

Вітаємо зі святом і бажаємо всім професійного успіху і натхнення!

Привітання на День працівників радіо, телебачення і зв’язку України  в прозі

16 листопада в Україні відзначається професійне свято – День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

***

З професійним святом усіх, хто відноситься до сфери радіомовлення, телебачення або зв’язку України.

Нехай сигнали завжди йдуть добре, радіослухачі радіють почутим пісням, а розмови між людьми приносять їм тільки позитивні емоції.

Вітаємо і бажаємо бути щасливими на роботі кожен день.

***

Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку України!

Бажаємо такого ж яскравого, веселого, захоплюючого, різноманітного, цікавого і барвистого життя, як пісні на радіо, як сюжети на телебаченні і як звуки ліній зв’язку. Успіхів у роботі і геніальних ідей, а також удачі, миру, радості, натхнення і згасає любов на життєвому шляху.

***

З Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку України!

В цей день я від душі хочу побажати йти в ногу з часом і кожен день мати можливість слухати лише хороші новини, веселі пісні, дивитися цікаві передачі і особисто брати участь в захоплюючих проектах.

Не втрачай зв’язку з українським мовленням і завжди будь на гребені хвилі успіху.

***

Дорогі друзі!

Сьогодні, в день Працівника радіо, телебачення та зв’язку України, хочеться налаштуватися з Вами на одну радіохвилю, і в прямому ефірі, на всю країну привітати Вас зі святом. Побажати натхнення і любові, гарного настрою і позитиву, а також всього того, що Ви самі бажаєте слухачам і телеглядачам! Ви несете радість в кожному слові, даруєте запал і легкість кожною піснею, і просто тримайте в курсі всіх подій.

Спасибі, Вам, за нелегку працю!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *