378828_1

Що варто надіти кожному знаку Зодіаку у Новорічну ніч 2019, щоб у житті було щастя, любов і благополуччя?

Багато хто вже знають, що 2019 рік обіцяє бути дуже вдалим і щасливим для кожної людини.

Ось яка річ обов’язково принесе вам удачу по знаку зодіаку! Одягніть її в Новорічну ніч, інформує UkrMedia.

Залучити в своє життя щастя в 2019 року може кожен, потрібно лише правильно провести новорічну ніч. Що ж варто надіти кожному знаку зодіаку, щоб їх житті було щастя, любов і благополуччя?

Овни

Для того, щоб вам в 2019 році протегувала Жовта Свинка, необхідно надіти прикрасу з золота. Прикраса з золота гармонізує вашу енергію і направить її на залучення того, чого ви хочете.

Тельці

Тельцям варто надіти в новорічну ніч будь-який аксесуар жовтого кольору. Наприклад, рукавички, шарф, шапку або сумку. Також підійдуть колготки або шкарпетки. Такі речі допоможуть залучити любов і фінансову удачу.

Близнюки

Для посилення позитивної енергетики Близнюків в 2019 році їм варто надіти в новорічну ніч парні прикраси-два браслета, два кільця в одній гамі. Ідеальним рішенням будуть сережки.

Раки

Для того щоб залучити любов і багатство в своє життя Ракам варто надіти червону, жовту або золоту білизну в новорічну ніч.

Леви

Леви, ви як ніхто інший повинні сяяти в новорічну ніч. Золоті прикраси, плаття або светр з золотистим блиском обов’язково принесуть вам щастя на весь рік.

Діви

Дівам не варто йти проти свого природного смаку в одязі і прикрасах. Обмежтеся однією яскравою деталлю жовтого кольору для залучення удачі в 2019 року.

Терези

Терези, будьте легкими і повітряними в новорічну ніч – вибирайте одяг ніжних відтінків для того, щоб всі справи в 2019 році вирішувалися легко.

Скорпіони

Для того, щоб направити потужний потенціал Скорпіонів на поліпшення власного життя їм в новорічну ніч необхідно надіти якусь червону деталь. Любов в життя жінок-Скорпіонів приверне червона помада і червоний манікюр.

Стрільці

Так як Хрюшка у нас Земляна в 2019 році Стрільцям рекомендується надіти чорну або коричневу деталь, наприклад шапку, светр або шарф. Така хитрість дасть необхідну опору для вогненної енергії Стрільців.

Козероги

Для залучення благополуччя Стрільцям рекомендується в новорічну ніч надіти червоні або жовті шкарпетки або колготки (підійдуть також носочки або колготки з червоною або жовтою деталлю).

Водолії

Водоліям рекомендується для щастя в 2019 році надіти будь-який предмет гардероба із зображенням символу року. Светр або шкарпетки зі свинкам, підвіска у вигляді Хрюші захистить вас від бід.

Риби

В одязі Рибок повинні бути присутніми природні відтінки, щоб направити рух енергії Риб на реалізацію мрії.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *