1b15192f5dafd96b327d004f5482c971_600x1000

Ніжинська міська об’єднана територіальна громада та Кунашівський старостинський округ: відбулось засідання земельної комісії

14 листопада відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації під головуванням Андрія Деркача. Також були присутні секретар міської ради Валерій Салогуб, керівники управлінь та відділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради, жителі міста.

На початку засідання члени комісії розглянули та підтримали проект рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Ніжина». Проект рішення передбачає добровільне приєднання територіальних громад сілКунашівка, Паливода та Наумівське Кунашівської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області до  територіальної громади міста Ніжина Чернігівської області та утворити внаслідок добровільного приєднання Ніжинську міську об’єднану територіальну громаду, визначає план організаційних заходів щодо добровільного приєднання Кунашівської територіальної громади. А також проект «Про утворення Кунашівського старостинського округу», який передбачає утворення на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади Кунашівського старостинського округу, що складається із сіл Кунашівка, Паливода та Наумівське, з центром у селі Кунашівка.

 В порядок денний було включено проекти рішень щодо: надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення;  поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення міської ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічної документації, надання земельних ділянок юридичним особам; щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення міської ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації, припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок суб’єктам господарювання фізичним особам; надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та зміни цільового призначення, внесення зміни в рішення міської ради; щодо затвердження технічної документації із землеустрою та надання у приватну власність, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та зміни цільового призначення; про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та зміни цільового призначення і т.д.

Всі проекти рішень було детально розглянуто. Підводячи підсумки, комісія дійшла висновку, що слід відправити деякі питання на доопрацювання та розглянути повторно на наступному засіданні, у зв’язку з рядом суперечливих моментів, які виникли під час розгляду. Також надані відповідні протокольні доручення.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *