nkj

Автотранспорту на територію ніжинської міської лікарні – зась!

По території міської лікарні більше не їздитиме транспорт?

Питання щодо безперебійного цілодобового руху транспорту по території міської лікарні підняв на щотижневій оперативній нараді при міському голові головний лікар НЦМЛ ім.М.Галицького –  Олександр Костирко.

«Транспорт, який жодним чином не причетний до міської лікарні постійно курсує територією міської лікарні, що є неприпустимо. До того ж. така кількість транспорту значно руйнує асфальтне покриття», – каже Олександр Михайлович.

Дане питання порушувалося і на нараді міського голови із керівниками медичних закладів міста, де обговорювали створення єдиного медичного містечка в Ніжині.

Читати по темі: ЄДИНЕ МЕДИЧНЕ МІСТЕЧКО У НІЖИНІ: РОЗМОВИ НА ПОРОЗІ СТВОРЕННЯ

Як зазначив головний лікар, профільний заступник міського голови Сергій Дзюба пропонував створити пропускний режим на території лікарні, аби унеможливити курсування транспорту, який жодним чином не стосується міської лікарні. До того ж, Олександр Михайлович зауважив, що для транспорту працівників лікарні має бути створено відповідну стоянку. Швидка та інший необхідний транспорт мають заїжджати на територію лікарні через пункти пропусків. Це значно знизить рух автомобілів дорогами лікарні.

Перший заступник міського голови Григорій Олійник зауважив, що звернення головного лікаря є слушним і має бути розглянуто в обов’язковому порядку. До того ж Григорій Миколайович як приклад, навів територію обласної лікарні до діє пункт пропуску із шлагбаумом.

Вікторія Коломійченко для NizhynNews

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *