20181110_120942

У Ніжині висадили 150 саджанців катальпи

10 листопада ніжинців об’єднала всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру», яка проходила в Ніжині за ініціативи Ніжинського земляцтва та Олексндра Харченка.

В акції взяли участь голова міський голова Анатолій Лінник, голова Ніжинського міськрайонного відділення земляцтва Олександр Харченко, радник міського голови Сергій Осадчий, депутати міської ради Олександр Шалай, Ігор Шалай, Юрій Хоменко, Андрій Гомоляко. Батьки разом із маленькими дітлахами також приєдналися до участі у акції. У парку Чорнобильцям, що в 3-му мікрорайоні, до акції долучилися вихованці КДЮСШ разом із тренером Євгеном Саєнко.

Учасники акції з великим ентузіазмом висадили на розмаркованих ділянках у сквері ім.Ю.Лисянського, сквері Кониського, парку Чорнобильців, по вул.Московська, 54-72 та вул.Набережна 150 саджанців катальпи, тим самим особистим прикладом закликаючи громаду брати найширшу участь в справі охорони та відновлення зеленого довкілля.

«Ми сподіваємось, що подібні акції відбуватимуться у Ніжині щорічно і це стане гарним кроком для збагачення природного фонду України», – наголосив міський голова Анатолій Лінник.

Підсумовуючи сьогоднішній день можна із впевненість сказати, що сьогодні ніжинці зробили своє місто кращим, а свою країну екологічно чистішою.

Вікторія Коломійченко

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *