1415451367_shef-1

Акція “Посади дерево миру” об’єднає ніжинців

Ніжинців запрошують долучитися до всеукраїнської акції  «Посади дерево миру», в рамках якої усі бажаючі можуть зробити свій вклад у захист довкілля від впливу наслідків ведення військових дій та відновлення миру в Україні. В планетарному масштабі висадка дерев може зменшити негативні наслідки зміни клімату, які ми реально вже відчуваємо.

Українці висловлюють свої почуття кожен по-своєму. Так 6 листопада стартувала всеукраїнська акція «Посади дерево миру».

Не треба розмовляти і уявляти, як міг би змінитися з роками наш край, наша Україна, наша планета, якби кожен посадив та виростив дерево. Настав час діяти. Акція «Посади дерево миру» є безстроковою. Приєднуйтесь так, як приєдналися до цього жителі всієї країни!

Ніжинське земляцтво підтримує ініціативу «Посади дерево миру» на Ніжинщині та пропонує долучитись усім бажаючим до еко-акції 10 листопада об 11 годині.

Проходитиме акція у п’яти місцевих локаціях:

  • вул.Гоголя сквер ім.Ю.Лисянського;
  • вул.Московська сквер Косинського;
  • вул.3-й мкр парк Чорнобильців;
  • вул.Московська, 54-72
  • вул.Набережна

Ніжинським земляцтвом ГО «Товариство Чернігівське земляцтво» буде надано більше 150 саджанців катальпи – декоративне дерево, що використовується в ландшафтному дизайні.

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В більше 100 міст і сіл по всій території України були висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру. До акції також приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники Української православної церкви Київського патріархату та Духовне управління мусульман України.

Зробимо наше місто зеленим та продемонструємо миролюбність нашого народу. Прийди з родиною та друзями й посади своє дерево!

Вікторія Коломійченко для NizhynNews

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *