45125590_732350943799503_5185936078049116160_n-e1541428009384

Школярів навчатимуть гомосексуальних зв’язків: педагогічний скандал оцінили в Чернігові

Соціальні мережі переповнили коментарі обурених батьків. Адже до підручника для учнів 11-го класу «Українська література» входять твори, де описані сцени гомосексуального зв’язку. Зокрема лесбійського кохання – між жінкою і жінкою. Твір називається «Цветка і її я», автор – уродженка Івано-Франківська, письменниця Таня Малярчук.

Соціальні мережі переповнили коментарі обурених батьків. Адже до підручника для учнів 11-го класу «Українська література» входять твори, де описані сцени гомосексуального зв’язку. Зокрема лесбійського кохання – між жінкою і жінкою. Твір називається «Цветка і її я», автор – уродженка Івано-Франківська, письменниця Таня Малярчук.

ЧЕline попросив пересічних жителів Чернігівщини оцінити навчання в школах на прикладах «іншого кохання».

ірина ушаковаІрина Ушакова «Проти. Психіка дитини дуже уразлива. Треба зважати на рівень педагогів під час обговорення таких тем.

Загалом більше схоже на розбещення неповнолітніх і заслуговує кримінального покарання».

яна титенокЯна Титенок «Я вважаю, що гомосексуальні сцени, надруковані в шкільній літературі, – зайва для дітей інформація. Звісно, школярі про гомосексуалізм зможуть дізнатися з інтернету і телебачення, але цього вже буде достатньо.

Не треба робити це нормою життя і зі шкільних парт формувати в дитини думку, що нетрадиційні стосунки – це добре. Хоча я, наприклад, демократично ставлюся до людей із нетрадиційною орієнтацією, адже люди самі вирішують, як їм жити і кого кохати, однак не треба це нести в маси. Таке кохання, яке лікарі вважають хворобою, має бути прихованим. У школі на уроках літератури діткам треба показувати кращі та повчальні сценарії життя».

борис домоцькийБорис Домоцький «Це ганьба. Ганьба міністру освіти насамперед, що такий абсурд коїться в сегменті її безпосередньої відповідальності. Ганьба тим прихильникам усіляких «нетрадиційних» у творчо-бюрократичних структурах видавництв, які сей «шедевр» просунули до затвердження міністерством і до друку. Хтозна, можливо, та пані-авторка творіння, що виявилося на сторінках шкільного підручника, справді майстриня еротичних романів, що, на мою думку, варто уваги думаючого та читаючого гурту суспільства.

Разом із тим, хочеться природного, світлого, красивого і дійсно сексуально захоплюючого. Але, шановні, не в школу ж ті збочення, до яких нас уже почали обережно та вперто привчати щорічними «гей-парадами»!? Словом, «набивати гроші в кишені» на проштовхуванні «трендової» писанини про те, що сьогодні так вперто пруть на голови українців під виглядом європейських цінностей – це одне, друге – не руйнуйте психіку школярів, виродки!»

алла філатоваАлла Філатова «Конкретно цей підручник, як я зрозуміла, старий, за 2011 рік, і, як пишуть користувачі, «підручник не є академічним, він – профільний», тобто, мабуть, для класів з ухилом на літературу. Я так зрозуміла, активісти виклали невідомо якої давнини підручник і не відомо, для яких шкіл. І тему підхопили як скандальну.

Можливо, нам пройтись по сучасних підручниках і поглянути, що там невдалого? І загалом, треба оцінювати весь твір загалом, чи в цьому підручнику саме уривки показані. Я школу закінчила 20 років тому і дуже відстала від сучасних трендів. Пам’ятаю, що раніше переважно була класика, і не кожен твір міг зацікавити дітей. А багато взагалі було не для шкільного віку. А ця книга про життя сучасних підлітків».

михайло жироховМихайло Жирохов «З одного погляду, ми йдемо до Європи і там це нормально. Але з іншого – наше суспільство перебуває на такому етапі розвитку, що додавання подібних уривків із творів не знайде, м’яко кажучи, підтримки у батьків, а тільки вкотре збурить суспільство.

Тому до цього моменту Міністерству освіти і науки треба було підходити більш відповідально, і, думаю, не треба було публікувати такі відверті сцени в підручниках або якихось збірниках».

Свій коментар дав і керівник управління освіти та культури Чернігівської ОДА Микола Конопацький: «Усе має бути в межах чинного законодавства. Я думаю, міністерство долучиться до цієї ситуації і вона буде вирішена. Що коментувати… Був відбір підручників. Тепер коментувати щось…», – говорить Микола Конопацький. Коли попросили висловити позицію як освітянина, чи повинні бути такі твори в підручниках, спершу сказав «Ні», а далі – що йому варто подивитись, про який твір конкретно йдеться.

Джерело: cheline

 

 

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *