20181105_134742

Для майбутніх чемпіонів у Ніжині відкрили професійний боксерський ринг

У Ніжині для вихованців місцевих боксерських шкіл відкрили професійний ринг. Саме про такий професійний ринг мріяли вихованці шкіл.

Маючи не одну перемогу, молоді ніжинські боксери після змагань, де отримували високі здобутки, повертатися у приміщення і продовжувати там поліпшувати свої спортивні навички. Про те, з цього часу боксери отримали можливість проводити тренування та змагання на відкритому повітрі.

На урочистому відкритті були присутні міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола,  депутат обласної ради Сергій Охонько, голова федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини – депутат міської ради Олександр Шалай, депутат міської ради Ігор Шалай, ніжинський боксер, який не перший рік прославляє наше місто далеко за його межами, Петро Іванов. Також прийняти участь у відкритті рингу завітали юні ніжинські боксери разом із тренерами. Не оминули захід і пересічні ніжинці.

«Головне мати мрію і ніколи не здаватися» – саме із такими словами звернувся до молодих спортсменів міський голова Анатолій Лінник.

Вітаючи юних спортсменів з цим значним придбанням, Анатолій Валерійович висловив сподівання, що на цьому рингу будуть виховуватися справжні чемпіони. Він побажав, щоб до тих славетних результатів, які вже мають спортсмени, додалися олімпійські медалі та медалі чемпіонів світу.

Зі словами побажання, аби на цьому ринзі виховувалися майбутні чемпіони, до спортсменів звернувся і народний депутат України Олександр Кодола. Олександр Михайлович наголосив, що відкриття цього рингу є хорошим і правильним кроком задля виховання молоді: “Наш новий спортивний об’єкт, який я обіцяв цього року ніжинським боксерам.
Відкриття Олімпійського рингу започаткує нові спортивні традиції для жителів Ніжина, які небайдужі до активного способу життя. Адже це стане чудовою передумовою для проведення професійних тренувань, організації обласних та загальноукраїнських змагань та встановлення високих спортивних рекордів. Цей ринг – далеко не останній проект, яким ми хочемо порадувати мешканців Ніжина. Попереду у нашої команди – багато ідей та планів, втілення яких стане запорукою зміцнення спортивних традицій. Адже для розвитку спорту і для пропаганди здорового способу життя потрібна відповідна інфраструктура. Вже невдовзі ми плануємо відкриття сучасного спортивного містечка під відкритим небом” .

Тож сподіваємося, що новий ринг допомагатиме юним боксерам досягати найвищих спортивних результатів, звань та нагород.

 

Вікторія Коломійченко для NiznynNews

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *