45364266_2127668057450544_371996051038535680_n

НАЙСТАРША ШКОЛА НІЖИНА ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ЮВІЛЕЙ

2 листопада у Ніжинській школі №7 відбулися святкові урочистості з нагоди 140-річного ювілею школи. Привітати заклад із важливою датою прийшли її випускники, ветерани-педагоги, учні та гості. Із подарунками та словами привітань до шкільного та учнівського колективу звернулися міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, помічник народного депутата Олександра Кодоли, випускниця школи – ювілярки Тамара Стратілат, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський та очільники ЗОШ м. Ніжина…Подарунок школі від Ніжинської міської ради та її виконавчого комітету –  проектор
та екран до проектора.
Але напевно найщасливішими на заході були випускники школи, які не бачились впродовж кількох років, а можливо і кількох десятків. Вони згадували шкільні роки та весело гомоніли. Усіх їх у цей день об’єднала рідна школа.
Початок свого життя школа розпочала у 1878-му році, як приватна жіноча прогімназія ім. П.І.Кушакевич. Школа пережила кілька історичних епох, багато видатних подій та дала путівки у життя тисячам випускників. За 140 років випускниками стали цілі покоління сімей.
Більше про святкування читайте у міській газеті «Вісті» 

Ніжинська міська газета “Вісті”
фото Тетяни Марченко

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *