11052017_proezd

У Ніжині маршрут №3,9 чекає на нового перевізника

1 листопада під час чергового засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Лінник звернувся до начальника відділу економіки Ніжинської міської ради Тетяни Гавриш аби та надала результат обрахунку тарифу на перевезення пасажирів громадським транспортом Ніжина.

Нагадаємо, ще на минулому засіданні виконкому Анатолій Валерійович доручив відділу економіки в найближчі строки надати результати обрахунків, про те, ще тоді Тетяна Гавриш вказала на те, що на даний момент відділ не має всіх необхідних документів.

Читати по темі: Який остаточний тариф на проїзд отримає Ніжин?

Цього тижня міський голова вкотре звернувся до відділу економіки, про те і цього разу відділ економіки не зміг озвучити остаточну цифру обрахунку, посилаючись на те, що і на даний час не має всіх необхідних даних і від перевізників, і від Управління житлово-комунального господарства.

Розуміючи нагальність питання тарифу на проїзд міський голова розкритикувавши позицію перевізників, які вчасно не надають всі потрібні обрахунки, надав доручення  відділу економіки разом із радником міського голови Сергієм Осадчим та Управлінням ЖКГ у двотижневий термін, не чекаючи закінчення терміну дії договорів із перевізниками, підготувати вимоги на новий конкурс на перевезення по маршрутах №3,9 та по маршрутах №11,12,13.

«У вимогах конкурсу врахувати всі вимоги щодо перевезення пасажирів громадським транспортом. За тарифом має йти і комфортність та безпека перевезення. Перевізники вимагають економічно обґрунтованого тарифу. Хоча, економічно обґрунтований тариф ще жодного разу не затверджувався, у ході перемовин міської влади та перевізників завжди затверджувався соціальний тариф, який в рази нижчий за економічно обґрунтований. Для подальшої безперебійної роботи пасажироперевізної галузі Ніжина наразі тариф має бути максимально наближений до економічно обґрунтованого. Аби не займатися популізмом та не допустити розвалу даної галузі тариф має надати можливість перевізнику не тільки приймати участь у конкурсі, а й виконати протягом певного терміну вимоги цього конкурсу. А це як відомо згідно постанови Кабміну низькополі комфортні автобуси, валідатори та інші новітні вимоги які ставить перед перевізником Кабмін»категорично зауважив Анатолій Валерійович.

Маршрут №3,9 у розрізі оптимізації, яку надала організація, що проводила облік пасажиропотоку в Ніжині, має всі передумови для того, аби провести логістику маршруту та знизити вартість тарифу. Зрозуміло, що менша кількість маршруток на рейсі так чи інакше збільшить кількість пасажирів, що перевозитиме одна маршрутка за один рейс, що дасть змогу знизити вартість проїзду.

Міський голова наголосив, що виконавчий комітет, приймаючи в майбутньому рішення по тарифу на проїзд, має враховувати як обов’язковість збереження такого стабільного та важливого сектору життєдіяльності ніжинців, як пасажироперевізна газузь міста, так і враховувати спроможність наших громадян платити таку ціну.

Вікторія Коломійченко для NizhynNews 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *