IMG_7650

У Ніжині встановили олімпійський вуличний боксерський ринг

26 жовтня міський голова Анатолій Лінник та заступник міського голови Сергій Дзюба в ході робочого візиту на міський стадіон Спартак перевірили стан готовності Олімпійського критого боксерського рингу до офіційного відкриття.
Даний ринг унікальний та єдиний в Україні в такому вигляді. Професійний олімпійський ринг є розбірним, розміром 7м*7м, має форму правильного квадрата з рівними сторонами та діагоналями, з висотою помосту 1м. По периметру ринга натягуються 4 каната розміром 6м*6м. Також ринг накривається професійним спортивним навісом розміром 8*8 м, висота якого – 4м70см. у формі арки.

Боксерський ринг придбаний за сприяння народного депутата України Олександра Кодоли та співфінансування з міського бюджету.

«Як я і обіцяв боксерам, в рамках нашого проекту розвитку спортивної інфраструктури Ніжина сьогодні завершилося будівництво рингу на стадіоні “Спартак» неподалік від відкритого нами влітку футбольного поля із штучним покриттям.  Проект Спортивний Ніжин — здорова нація триває», — прокоментував народний депутат України Олександр Кодола появу рингу в місті.

В ході зустрічі директора МЦ «Спорт для всіх» Сергій Півень та начальник відділу фізичної культури та спорту Павло Глушко ознайомили з підготовчими  роботами, які проводяться по установленню критого рингу. Анатолій Лінник перевірив стан прилеглої території біля рингу та надав доручення щодо освітлення периметру спортивних майданчиків.

Відтепер боксери та кікбоксери Ніжина отримали додаткові можливості для тренувань, а всі бажаючі можуть спостерігати за змаганнями та тренуваннями на відкритому повітрі. Що звичайно сприятиме популярізації спорту серед ніжинської молоді.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *