MG_4186

Який остаточний тариф на проїзд отримає Ніжин?

Сьогодні, 25 жовтня в стінах ніжинської міської ради вкотре обговорювали питання ціни квитка в громадському транспорті міста.

Підводячи підсумки засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Лінник звернув увагу присутніх на те, що тарифне питання пройшло майже всі належні процедури і найближчим часом виконавчий комітет має затвердити економічно обґрунтований тариф.

«Вже було проведено обстеження пасажиропотоку, відбулися засідання робочих груп, де були представлені результати. У Ніжині облік пасажирів – завжди було дискусійним питанням! Про те, на разі маємо результати від ЧТУ, які були надані відділу економіки, і відділ має оприлюднити тариф який отримає із обрахунків», – каже міський голова Анатолій Лінник.

Читати по темі: Перевізники погодилися по 7 грн, громадськість – по 5. У Ніжині обговорили тариф на проїзд.

Міський голова наголосив на тому, що тариф буде економічно обґрунтований, кожна цифра, яка впливатиме на вартість квитка матиме підґрунтя. Із таким зверненням і звернувся міський голова до начальника відділу економіки Тетяни Гавриш аби надали результати обрахунків.

Анатолій Валерійович зауважив, що Чернігівським технологічним університетом було зроблено оптимізацію маршрутної сітки міста, що неодмінно має вплинути на тариф. Згідно оптимізації кількість маршруток у Ніжині має зменшитися, а кількість пасажирів, що перевозитиме маршрутка за один рейс – збільшиться, що дасть змогу зменшити ціну на разовий проїзд.

Нагадаємо, що вартість квитка згідно розрахунків становить близько 8,50 грн, про те враховуючи оптимізацію маршрутної сітки тариф має знизитися до 7, 50 грн. Про те, це лише попередні розрахунки. Остаточні цифри надасть економічний відділ вивчивши всі подані матеріали та обґрунтувавши кожну гривню тарифу.

Читати по темі: Ніжинців чекає проїзд – більше 8 грн?

Анатолій Валерійович зазначив, що міська рада дослухається до проблем та прохань перевізників, про те зі свого боку контролюватиме дотримання норм пасажирських перевезень у місті. Збільшення вартості проїзду має гарантувати оновлення транспорту, якісні послуги.

В іншому випадку Анатолій Лінник особисто ініціюватиме розірвання договорів із перевізниками та проведення конкурсів на перевезення аби дати змогу іншим перевізникам надавати послуги по перевезенню мешканців міста комфортним та безпечним транспортом. Особливу увагу міський голова звернув на маршрут №3,9 який курсує центральними вулицями міста, і має бути взірцем для інших маршрутів, тож в першу чергу, прискіпливу увагу приділятимуть саме цьому маршруту.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *