thumb10

Ще одна ніжинська мама отримає звання «Мати-героїня»

У Ніжині ще одна мама отримає звання «Мати-героїня». Так, 25 жовтня виконавчий комітет Ніжинської міської ради прийняв рішення «Про порушення клопотання щодо присвоєння Почесного звання України «Мати-героїн» ніжинці Крещенко Яні.

«Зважаючи на те, що Крещенко Яна Олександрівна народила та виховує 9 неповнолітніх дітей (п’ять з яких досягли восьмирічного віку), створює сприятливі  умов для здобуття дітьми освіти,  розвитку їх творчих здібностей,  формування  високих  духовних  і  моральних  якостей, доцільно порушити клопотання перед Чернігівською обласною державною адміністрацією про присвоєння  Почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній матері Крещенко Я. О.» – пояснила т.в. о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді Анна Лисенко.

Згідно з Положенням про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476 «Про почесні звання України», почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Клопотання про присвоєння почесних звань, які порушуються органами місцевого самоврядування  подаються Президентові України через відповідні обласні державні адміністрації.

У Ніжині проживає сорок дев’ять жінок, які мають Почесне звання України “Мати-героїня.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *