20181025_174657

У Ніжині підбили футбольні підсумки

У Ніжині підбили підсумки футбольного сезону 2018 року.

25 жовтня у Ніжинському міському будинку культури відбулося урочисте підбиття підсумків футбольного сезону. Свято, яке виховує у підростаючого покоління національну свідомість, любов до рідної землі, свого народу, підтримує патріотичний дух українців.

Право урочистого відкриття церемонії було надано Голові федерації футболу міста Ніжині Володимиру Хейбаровичу, який привітав всіх присутніх та прозвітував про футбольний сезон 2018 року.

Потому до вітального слова був запрошений міського голову Анатолія Лінника.

«Ніжинські футболісти це гордість не тальки нашого міста, а й всієї України. І я хотів би звернутися як до спортсменів так і до тренерів. Аби виступаючи за межами міста команда мала прапор рідного міста. Це тільки підсилить бойовий дух футболістів. Закінчення футбольного сезону означає початок нового, який принесе нам ще більше перемог» – зауважив міський голова.

На свято завітали поважні гості, це народний депутат України Олександр Кодола, голова Чернігівської обласної федерації футболу Генадій Прокопович, перший заступник голови Чернігівської обласної федерації футболу Володимир Ткач, голова асаціації ветеранів футболу, заслужений тренер України Юрій Грузнов, голова благодійного фонду «Стрічка надії» Олексій Кошовець, голова районної ради Олег Бузун, секретар ніжинської міської ради Валерій Салогуб, заступники міського голови Ігор Алєксєєнко, Сергій Дзюба. Депутати обласної ради та міської ради також не оминули захід своєю присутністю.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України. Дітям загиблих воїнів на сцені вручили подарунки: хлопцям м’ячі, а дівчатам м’які іграшкі у формі мяча.

Церемонію нагородження було розпочато із нагородження футбольної команди «Агро» (тренер Юрій Булавенко) за зайняте ІІІ місце у Чемпіонаті міста з футболу, футбольної команди «ДЮСШ «Динамо»» (тренер Юрій Таран), яка посіла ІІ місце у Чемпіонаті міста з футболу та футбольну команду «Дружба»( тренер Анатолій Романенко), яка посіла І місце у Чемпіонаті міста з футболу.

Потому перейшли до нагородження кращих гравців чемпіонату міста з футболу в наступних номінаціях:

  • Кращий воротар – Максим Лелетко
  • Кращий захисник – Роман Литвин
  • Кращий півзахисник – Тарас Кроковний
  • Кращий нападник – Сергій Півторацький
  • Кращий суддя – Петро Котельницький.

Пам’ятними подарунками були нагороджені ті, чий шлях вписаний золотими літерами в історії футболу Ніжина – ветерани футболу: Леонід Єресько, Альберт Гончаренко, Геогрій Давидов, Володимир Захарченко, Микола Бринза, Шлімун Шошов, Віктор Гієнко, Микола Дахно, Микола Простантинов.

За зайняте ІІ місце в змаганнях «Кубок міста серед старшокласників» було нагороджено футбольну команду Ніжинської гімназії № 3, за зайняте І місце – футбольну команду ЗОШ №10.

Також було відзначено команди, які посіли призові місця на приз клубу «Шкіряний м’яч».

Дарували присутнім своїми виступами позитивні емоції Богдана Марченко та Ізабелла Іващенко, а також вихованці творчих колективів нашого міста.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *