IMG_6840-

Ніжинці, долучайтеся до участі у Конкурсі «Молодіжна столиця України»!

23 жовтня 2018 року у стінах виконавчого комітету відбулася презентація Всеукраїнського конкурсу «Молодіжна столиця України».

Захід зібрав представників влади, студентства вищи та професійно-технічних навчальних закладів міста, активну учнівську молодь та учасників, які працюють з молоддю. Регіональний координатор Конкурсу Юлія Потіпака ознайомила присутніх з основними його завданнями та умовами участі.

Національний Конкурс “Молодіжна столиця України” проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України, покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

Коротка презентація досягнень молоді м. Ніжина, яку продемонструвала Катерина Шекера, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, показала, що спільно молодіжна громада міста може підтвердити свій статус «Молодіжної столиці Чернігівщини», який часто звучить у розмовах.

На даний момент формується Ініціативна група по заповненню Заявки для участі нашого міста у Конкурсі. Якщо є бажання долучитися до історії становлення м. Ніжина, як молодіжної столиці України, то за інформацією можна звернутися до відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради (9 кабінет міськвиконкому) та за телефоном (046-31)7-18-31.
Відділ у справах сім’ї та молоді
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *