granata_1_3

У Ніжині знайшли ручну гранату «лимонка»

Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ніжинської міської ради Генадій Чернишов під час чергової оперативної наради 22 жовтня, у Ніжині було виявлено та знешкоджено гранату часів Другої світової війни.

Так, 20 жовтня о 08 годині 10 хвилини на ПЗЧ ДПРЧ – 16 м. (Ніжин) надійшло повідомлення про те, що під час проведення земляних робіт на території   Чернігівської філії ДП “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу“ за адресою м. Ніжин вул. Шепелівська 75  було виявлено предмет схожий на ручну гранату ф-1 Другої світової війни, – йдеться у повідомленні.

Місце виявлення ВНП охоронялося представниками Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області. Для подальшої поглибленої перевірки місцевості та знешкодження боєприпасів  було направлено заявку на виклик  групи піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області.

ВНП знищений 20.10.2018року працівниками піротехнічного підрозділу управління ДС НС України у Чернігівській області.

Як стало відомо журналістам сайту із власних джерел, граната Ф-1, що була виявлена  на території   Чернігівської філії ДП “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу“  у Ніжині, була хоч і без кільця до неї, про те із запалом, тож могла нести значну загрозу.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *