b2ca5d0729ac869de9ad3042fdbc7d0a

РЯТУВАЛЬНИКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬ ЖИТЕЛЯМ ІЧНІ ПОВЕРТАТИСЯ В ДОМІВКИ ДО ПОНЕДІЛКА

Поблизу полігону все ще надто небезпечно.

Щонайменше до понеділка рятувальники не рекомендують жителям ічнянських сіл їхати до своїх осель, адже на складах Чернігівщини розриви чути і досі. Кожної години може здетонувати до десяти снарядів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, на полігоні досі не загасили декілька осередків пожежі. Щоби приборкати вогонь, там нині працюють пожежні танки, літаки і навіть спеціальний гелікоптер, які гасять полум’я по селах і лісах. Головною версією вибухів на складах вважають диверсію.

Повернення додому відкладається. Щонайменше до початку наступного тижня рятувальники не рекомендують жителям ічнянських сіл їхати до своїх осель. Адже на складах Чернігівщини, де в ніч проти вівторка почали вибухати боєприпаси, розриви чути і досі. Кожної години, кажуть у держслужбі з надзвичайних ситуацій, може здетонувати до десяти снарядів. На полігоні досі не загасили декілька осередків пожежі.

Довкола арсеналу працюють сапери, вони вже очистили автодороги у 16-кілометровій зоні. “Більш-менш безпечно буде тоді, коли ми перевіримо щонайменше десять населених пунктів, які найближче прилягають до епіцентру вибуху. Це буде найближчі три-чотири дні – ми вже будемо знати. І до цього часу ми ці населені пункти розмінуємо”, – пообіцяв голова ДСНС Микола Чечоткін. Жителі ж навколишніх сіл, попри рекомендації рятувальників, починають повертатися додому і лагодити власні помешкання.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *