43679337_1091546051018757_5361717840955047936_n

У МЕРЕЖІ ПОКАЗАЛИ ФОТО НОЧІВЛІ ЛЮДЕЙ, ЯКИХ ЕВАКУЮВАЛИ УНАСЛІДОК ВИБУХІВ ПОБЛИЗУ ІЧНІ

Відповідні фото у Facebook продемонструвала користувач Наталя Іранка, керівник обласного осередку НВР “Правий Сектор” у Чернігові.

На фото евакуйовані ночують у спортивному залі Парафіївського дошкільного навчального закладу № 1 “Малятко” Парафіївської селищної ради та в Южненській загальноосвітній школі Парафіївської селищної ради.

Серед них – чимало літніх людей та дітей.

Волонтери збирають допомогу для постраждалих унаслідок вибухів – памперси, засоби особистої гігієни, теплі дитячі речі тощо.

Нагадаємо, інформація про вибухи надійшла 9 жовтня о пів на четверту ранку. Вибухи сталися на військовому 6-му арсеналі на технічній території. На місці працюють надзвичайники, військові, правоохоронці. Масово евакуйовують людей в радіусі 16 кілометрів. Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 (Недбале ставлення до військової служби, яке спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці) Кримінального кодексу України.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *