f71

10 жовтня всі школи Ніжина відновлюють навчальний процес, окрім ЗОШ № 17

Сьогодні ніжинці проявили справжнє милосердя та згуртованість. Завдяки злагодженості всіх служб, волонтерів та звичайних людей було зроблено максимальну можливу роботу для забезпечення всім необхідним людей, котрі вимушено покинули свої рідні домівки.

З шостої години ранку до Ніжина почали прибувати евакуйовані з Ічнянщини, де цієї ночі вибухнули склади з боєприпасами. Приймали їх 4 школи: №9 (53 дорослих з них 7 дітей), №15 (165 дорослих з них 20 дітей), №16 (55 дорослі з них 7 дітей) та №17 (68 дорослих з них 10 дітей), а гімназія №3 та ЗОШ №7 були резервними. Відповідно навчальний процес в них було призупинено.

Та вже станом на 15 годину стало відомо, що людей зі шкіл  забрали та порозміщували в своїх домівках ніжинці. Двоє пішли до церкви та Центру Милосердя. П’ятеро вирішили повернулись додому.

Лише в ЗОШ №17 залишилось на нічліг 60 чоловік, але це було особисте бажання людей. Про це сьогодні повідомив начальник управління освіти Станіслав Крапивянський на позачерговому засіданні виконкому. Завтра навчання буде відновлено в даних закладах освіти, окрім ЗОШ №17. Вона залишиться базовим штабом для евакуйованих.

За інформацією Нежатин

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *