20181007_124247

У Ніжині пройшов Кубок м.Ніжина з боксу “Покровський турнір”

7 жовтня у Ніжині в залі боксу СК “Легіонер”, що при НВК “Престиж” №16, за підтримки міського голови Анатолія Лінника відбувся “Кубок м.Ніжина з боксу “Покровський турнір””, де за результатами турніру було відібрано спортсменів, які візьмуть участь у обласних змаганнях. Організаторами змагання виступили Федерація боксу та кікбоксингу Ніжинщини та відділ фізичної культури та спорту ніжинської міської ради.

Привітати учасників та побажати вдалих стартів та впевнених перемог прийшли міський голова Анатолій Лінник, голова Федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини Олександр Шалай, депутат міської ради Олег Щербак, військовий комісар Володимир Якущенко, засновник спортивного клубу “Легіонер” Сергій Кіркин, який свого часу добровільно пішов захищати нашу країну від агресора. На захід завтав і ніжинський боксер, гордість нашого міста Петро Іванов, який побажав боксерам витримки, сили духу та подякував міському голові Анатолію Ліннику за підтримку його, як боксера та за подарунок – професійні боксерські рукавиці для тренувань.

“Одна з цілей цих змагань, – зазначив голова Федерації боксу та кікбоксингу ніжинщини Олександр Шалай, – популяризація та пропаганда боксу серед дітей і молоді, а також підвищення спортивної майстерності юних боксерів. Наші боксери постійно беруть участь у всеукраїнських змаганнях і турнірах-чемпіонатах України. Будемо сподіватися, що в скорому часі серед чемпіонів України буде все більше наших боксерів“.

Розпочалися змагання із молитви та освячення всіх учасників.

Бокс такого рівня у нашому місті можна вже вважати традиційним, оскільки це вже пятий такий турнір. До змагання боксери готувалися ретельно, в деяких за плечами не один боксерський поєдинок і перемога.

Цьогорічний боксерський турнір виявився не гіршим за минулорічні, тим паче, що організатори постійно роблять висновки і з кожним роком підвищують рівень змагань.

Цього разу свою майстерність показали боксери Ніжинської КДЮСШ, СК «Легіонер», СК «Колос», СК «Спартак». Також гостями цьогорічного турніру були боксери із Ічнянщини та Прилук. Загалом участь у змаганнях взяло 26 спортменів.

В підсумку змагань учасники-спортсмени були нагороджені грамотами, та заохочувальними призами. Наприкінці церемонії нагародження було відзначено боксера, якому було вручено кубок від імені нашого земляка, депутата київської міської ради Олександра Харченка, а також кращого боксера, якому було вручено статуетку у вигляді боксера «За волю до перемоги».

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *