375511_1

Заява на отримання субсидії: які доходи потрібно вказувати в декларації

Міністр соцполітики Андрій Рева повідомив, що в деклараціях для отримання субсидії не потрібно вказувати свій дохід в цифрах крім коштів з-за кордону.

Заява на отримання субсидії: які доходи потрібно вказувати в декларації

Заповнюючи декларацію для отримання субсидії не потрібно вказувати свій дохід в цифрах. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева у відео, опублікованому на сторінці Урядового порталу в Facebook, інформує Ukr.Media.

“У самій заяві декларації проставляти суми коштів, які є доходами громадян, не треба за винятком коштів, що надходять з-за кордону”, – заявив Рева.

Чи потрібно в Декларації про доходи відображати свій дохід у цифрах

Заповнюючи Декларацію, люди часто запитують чи потрібно в Декларації відображати свій дохід у цифрах?Міністр Соціальної політики України Андрій Рева каже, що в розділі 3 Декларації про доходи у жовтні 2018 року вказуються ЛИШЕ дані про види та суми доходів, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за 1-2 квартали 2018 року. Зокрема, це може бути дохід від здачі молока, квартири в оренду, доходи від фрілансу чи заробітки за кордоном.Ні заробітну плату, ні пенсію, ні соціальні виплати відображати не потрібно. Цю інформацію управління соціального захисту населення верифікує самостійно. https://teplo.gov.ua/video/155.html#субсидії

Опубліковано Урядовий портал Четвер, 4 жовтня 2018 р.

За словами Реви, у розділі 3 Декларації про доходи в жовтні 2018 року вказуються лише дані про види та суми доходів, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за 1-2 квартали 2018 року.

Зокрема, як наголошується, це може бути дохід від здачі молока, квартири в оренду, доходи від фріланса або заробітки закордоном. Таким чином, ні заробітну плату, ні пенсію, соціальні виплати відображати не треба, оскільки цю інформацію управління соціального захисту населення верифікує самостійно.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *