SAM_0013-1

НІЖИНЦІ, ЯРМАРКУЙМО В ЧИСТОМУ МІСТІ!

Цього року в Ніжині Покровський ярмарок відбудеться з 4- 7 жовтня. На ніжинців та гостей міста чекають виступи народних фольклорних колективів, Містечко майстрів, конкурсно-розважальні програми та виступи творчих колективів, продаж продуктових та промислових товарів та багато інших веселих та позитивних розваг. По вулиці Набережна будуть працювати заклади громадського харчування.

Згідно зі статистикою по різним містам України, під час святкувань та після, сміття викидається в два, а то і в три рази більше, ніж у звичайні дні. Добре, коли люди “доносять” сміття до майданчиків по збору твердих побутових відходів, до урн, контейнерів для сміття. Після святкувань Покрови Пресвятої Богородиці, Покровського ярмарку, Дня українського козацтва та Дня захисника України, Ніжин може перетворитись на суцільне брудне сміттєзвалище з купою порожніх пляшок, використаних пакетів, пластикового посуду, недопалків та інших відходів життєдіяльності людини.

Для збереження благоустрою міста та дотримання санітарних норм, працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” згідно затвердженої схеми, було розміщено в громадських місцях мобільні туалетні кабіни, баки для змішаного збору твердих побутових відходів та сітчасті жовті контейнери для роздільного сміттєзбирання по 4 категоріям: скло, папір, пластик та метал.

КП «ВУКГ» закликає не допустити перетворення Ніжина на величезний смітник. Будь ласка, не залишайте сміття ” де схочу” на вулицях, площах, у скверах, у парках та в інших громадських місцях. Не утворюйте стихійні сміттєзвалища. Подбайте про чистоту свого рідного міста, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих. Не показуйте поганий приклад дітям, які теж святкують та бачать погане відношення до культури та копіюють подібне.

Дякуємо за повагу та розуміння! Зі святом!

Джерело: unenizh.org.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *