111-1-e1538642968133

Нові експерименти над жителями області: люди панікують через передачу показань

Із вересня місяця «Чернігівобленерго» припинило щомісячне зняття показань електролічильників працівниками підприємства. Відтепер жителям Чернігівщини необхідно самостійно щомісяця станом на 1-ше число знімати показання приладів обліку та передавати дані до «Чернігівобленерго».

Здавалося б, нічого незвичайного, та саме ця новація викликала паніку серед населення області, зокрема сіл.

По-перше, багато в кого нема не лише мобільного (передача показань через СМС-повідомлення могла би вирішити цю проблему для більшості), а й стаціонарного телефону.

По-друге, якщо навіть телефон є, на багатоканальний номер кол-центру «Чернігівобленерго» додзвонитися практично неможливо.

По-третє, передача показань онлайн для переважної кількості сільської місцевості взагалі недоступна.

У прес-службі ПАТ «Чернігівобленерго» журналістам ЧЕline відповіли, що способів передачі показань багато, і рекомендували до перегляду оце відео. На запитання, що ж робити людям, які не мають можливості передати показання лічильників жодним із запропонованих способів, порадили звертатися по допомогу до сільради. Зателефонувавши вибірково до сільрад Чернігівської області, журналісти ЧЕline почули одну й ту саму відповідь – проблема є.

Особливо гостро вона постала для людей похилого віку. Інтернет у селах відсутній, тому залишається лише передавати показання телефоном. Тим, у кого є діти, допомагають вони, передають хто як може. А от самотнім доводиться розраховувати лише на допомогу сільради. Проте і там зазначають, що додзвонитися – справжня проблема. У кількох сільрадах розповіли, що впродовж двох днів вдалося додзвонитися лише двічі. Хто не зміг цього зробити, показань так і не передали. Тож, як бачимо, чергова оптимізація виливається в незручності для звичайних людей.

Джерело: cheline

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *