SAM_0249-111

Навіщо в Ніжині заблокували сквери?

Незабаром в Ніжині пройде Покровський ярмарок, який вже давно став традиційним для міста. На ярмарок почнуть з’їжджатись багато торгівців всякою всячиною з різних куточків України, і не тільки. Як правило, торгівля різним товаром супроводжується заїздом важких мікроавтобусів та витоптуванням зелених зон парків та скверів, що знаходяться в центральній частині міста. Досить неприємно спостерігати картину, коли торгівці, нехтуючи елементарними правилами, законами моралі та екології, заїжджають на газони своїм автотранспортом, залишають його там, а самі йдуть заробляти далеко не копійки, при цьому знищуючи чудові квітники та псуючи унікальну екосистему парків та скверів.

З метою унеможливлення такого «знущання» з міських скверів горе-торгівцями, комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» вжито низку кардинальних рішень щодо захисту та блокування заїздів до скверів ім. М. Гоголя та прилеглих зелених зон біля МБК та Миколаївського собору, ім. Ю. Лисянського, ім. М. Заньковецької, ім. Л. Губіної та прилеглих зелених зон біля Всіхсвятської церкви та скверу ім. Б. Хмельницького, в’їзду до вул. Яворського, Маяковського.

За допомогою спецтехніки підприємства було перекрито бетонними блоками всі можливі шляхи для заїзду. Для такого роду робіт була задіяна бригада кваліфікованих працівників підприємства та спеціальна техніка:  автокран КАМАЗ – КС 4572, екскаватор навантажувач JCB 3CX SITEMASTER, вантажні автомобілі КАМАЗ та МАЗ. Для блокування було задіяно 46 бетонних конструкцій, які було встановлено впродовж 2 днів. Наразі триває їх фарбування.

Комунальне підприємство «ВУКГ» висловлює щиру подяку працівникам поліції за оперативну та професійну співпрацю під час проведення робіт зі встановлення блоків.

Роботи тривають.

Джерело: unenizh.org.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *