MG_4186-900x641

Ніжинців чекає проїзд – більше 8 грн?

18 вересня було проведено третій, останній етап обрахунку пасажиропотоку в Ніжині. Цього разу рахували  пасажирів як самі студенти НДУ ім.Гоголя, так і за допомогою валідаторів, тобто коли оплата проїзду здійснювалася за допомогою так званих терміналів.

Попередні результати оприлюднив перший заступник міського голови Григрій Олійник під кінець 43 пленарного засідання Ніжинської міської ради:

«Коротко інформуючи про результати проведення роботи щодо обстеження пасажиропотоку, а також обрахунку тарифу на проїзд, враховуючи всі результати обліку пасажиропотоку та зростання цін на енергоносії, тариф на проїзд в середньому складає 8 грн 44коп»

До того ж , зазначив Григорій Миколайович, за останні дні газ-метан для заправки автобусів зріс із 16 грн до 19 грн.

За допомогою валідаторів можна було відслідкувати більш чітку картину ніжинських пільговиків, що користуються громадським транспортом. Так, за повну вартість, тобто по 4,50грн у Ніжині їздить 61% користувачів, по 3 грн сплачують пільговики, які становлять 16% всіх користувачів, по 1 грн, а це школярі – 20%, пільгова категорія населення, що має право на безоплатний проїзд становить у Ніжині – 3%.

Читати по темі: Пільговий проїзд у Ніжині – це своєрінде «волонтерство» перевізників

Під кінець сесії перший заступник міського голови запросив усіх членів комісій бути присутніми завтра, тобто 3 вересня, об 11 год під час засідання робочої групи аби прийняти участь у вирішенні тарифного питання та більш детально вивчити матеріали, які надасть організація що здійснювала облік пасажиропотоку.

Тож, завтра буде вирішуватися доля тарифу на проїзд у громадському транспорті Ніжина, про те остаточне рішення буде за виконавчим комітетом, який цього тижня збереться 5 жовтня о 9 годині.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *