912719

На Чернігівщині засуджено злочинця, який ледь не застрелив людину

Цьогоріч у вересні Апеляційний суд Чернігівської області погодився із апеляційною скаргою прокуратури, яка вимагала визнати рішення суду першої інстанції незаконним в частині призначеного покарання.

Зазначимо, що конфлікт, який потягнув за собою стрілянину трапився у м. Борзна.

На ґрунті раптово виниклих  неприязних відносин, зловмисник раптово умисно здійснив декілька пострілів по потерпілому, в результаті чого останній отримав тілесні ушкодження в області голови, лівої щічно-ротової ділянки обличчя, кінцівок та тулуба, а також стріляного кульового поранення правої пахвинної ділянки живота, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Вироком Бахмацького районного суду чоловіка засуджено за умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 КК України) та призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Апеляційний суд Чернігівщини погодився із доводами прокурора про те, що місцевий суд не в повній мірі врахував наявність обтяжуючої вину обставини – рецидиву злочинів, застосування зброї в громадському місці, ставлення обвинуваченого до вчиненого та намагання перекласти провину на потерпілого.

Відтак, за принципової позиції прокурора обвинуваченому обрано законне покарання – 7 років позбавлення волі.

Вирок набрав законної сили.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернігівської області

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *