Без названия

Інтерв’ю з депутатом Ніжинської міської ради, головою фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергієм Дзюбою

Інтерв’ю з депутатом Ніжинської міської ради, головою фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергієм Дзюбою

Сергію Петровичу, сьогодні, 28 вересня, закінчився другий пленарний день 43 сесії Ніжинської міської ради, наступний пленарний день перенесено на 2 жовтня. Можете прокоментувати чому ж все таки не вклалися у два дні, можливо виникали дискусії?

– Дискусії присутні, але наш депутатський корпус демократичний, і все вирішується в демократичному полі.

Ви є не тільки головою фракції, але й головою Ніжинської міської організації “ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, і на Вас чекає період передвиборчої кампанії, адже 31 березня обиратимемо Президента?

Впевнений в одному, що вибори пройдуть відкрито та демократично, і альтернативи Президенту Петру Олексійовичу Порошенку я не бачу.

Сергію Петровичу, Чернігівщина в очікуванні на призначення нового голови обласної державної адміністрації. Та втім, в деяких інтернет виданнях та в дискусіях соціальних мереж обговорюють можливі кандидатури на заступників майбутнього голови Чернігівської обласної адміністрації. Фігурують такі прізвища, як Олександр Соколов – представник «Нашого краю», Віктор Бистров, Володимир Ткач. І ці прізвища викликають, м’яко кажучи неодіозну реакцію суспільства. Ваша думка?


– Якщо говорити про Олександра Соколова, то всі ми пам’ятаємо, що він з 2002 по 2015 роки був міським головою Чернігова, і цей керівник асоціюється у чернігівців із занепадом міста та його стагнацією. 27 вересня у нас було засідання ради партії Ніжинської міської організації, на якій ми обговорювали не тільки питання, які стосуються міста Ніжина, а й також публікації інтернет – видань про можливе призначення заступниками О.Соколова представника «Нашого краю» та В. Бистрова, та вирішили, що призначення О. Соколова представника «Нашого краю», або В. Бистрова заступниками голови Чернігівського ОДА не вплине позитивно на розвиток Чернігівщини та не принесе позитиву. Тому, що Олександр Соколов очолював з 2002 по 2015 роки м. Чернігова, Віктор Бистров був головним фінансистом – за часів Соколова, і ці керівники асоціюються у чернігівців із занепадом міста.

Володимир Іващенко
залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *