123

Ніжинці об’єднаються заради благодійної мети

Цієї суботи, 29 вересня на площі ім.І.Франка за підтримки нашого земляка, депутата київської міської ради Олександра Харченка, стартує перший Благодійний Гоголівський пробіг у Ніжині, ініційований міським головою Анатолієм Лінником. Захід відбуватиметься з метою збору коштів на закупівлю обладнання для дитячого відділення Ніжинської центральної міської лікарні імені Миколи Галицького.

З цього приводу в стінах міської ради 24 вересня відбувся брифінг міського голови. На брифінгу біли присутні міський голова Анатолій Лінник, заступники міського голови Сергій Дзюба, Ігор Алєксєєнко, депутат київської міської ради Олександр Харченко, головний лікар Ніжинської центральної лікарні Олександр Костирко, представники поліції, відділу спорту, відділу культури та туризму, представники громадськості та ЗМІ.

Під час брифінгу були підняті важливі для містян питання: про перекриття вулиць, забезпечення порядку під час заходу, медичний супровід та ін.

Читати по темі: Ніжинці побіжать заради дітей

На початку брифінгу міський голова Анатолій Лінник представив присутнім історію виникнення такої ідеї, як благодійний пробіг. Анатолій Валерійович, нагадав, що цієї весни на запрошення міського голови Києва Віталія Кличка та депутата київської міської ради Олександра Харченка взяв участь у благодійному «Пробігу під каштанами» у Києві.

Участь у заході залишила у міського голови позитивні враження. Благодійність об’єднує людей настільки, що на той момент у Києві у заході взяло участь близько 20 тисяч учасників. Тож, таку ідею міський голова вирішив втілити у життя і у Ніжині.

Його задум підтримав і наш земляк, депутат київської міської ради Олександр Харченко.

«Хоча я і не проживаю на даний момент у Ніжині, проте сам я родом звідси, тут живуть мої батьки і мій п’ятирічний син кожного літа на всі три місяці їде в гості до дідуся і бабусі. Тож я хотів би підтримати таку ідею як благодійний пробіг, який допоможе зібрати кошти на купівлю обладнання для дитячого відділення НЦМЛ. І якщо навіть зібрано суми не вистачить, адже хотілося б придбати якісне обладнання чи то для лікування чи для діагностики захворювань у дітей, я хотів би долучитися до придбання та додати суму коштів, якої не вистачатиме» – звернувся до ніжинців Олександр Володимирович.

Об’єднати ніжинців навколо благодійної мети – зібрання коштів для дитячого відділення, така ціль заходу.

Організатори брифінгу наголосили на тому, що всі зібрані кошти підуть напряму на рахунок міської лікарні. А всі витрати на організацію та проведення заходу беруть на себе особисто міський голова Анатолій Лінник, депутат міської ради Сергій Дзюба. Про те, головні витрати, в тому числі і грошова винагорода учасникам, які братимуть участь як професійні спортсмени, бере на себе особисто Олександр Харченко.

Як же прийняти участь у пробігу:

  • На рахунок міської лікарні зробити благодійний внесок (мінімум – 10 грн) у відділені ПриватБанку по вул. Гоголівська

№ 31550338129989 УДКСУ Чернігівської області

МФО 853592                   Код 02774125

  • Із квитанцією про оплату підійти 29 вересня в день пробігу, починаючи із 10 год до місьвиконкому, де зареєструвавшись отримати браслет учасника.
  • Об 11 взяти участь у пробігу.

Перерахувати благодійний внесок можна буде в суботу 29 вересня у відділенні Приватбанку що по вул.Гоголівська, до 16 години. Адже даною акцією організатори хочуть об’єднати всю ніжинську громаду не лише у пробігу а й у спільному благодійному вчинку.

Сергій Дзюба, заступник міського голови зауважив, що благодійний пробіг у Ніжині стане традиційним, та проводитиметься щорічно в останню суботу вересня.

Зазначимо, що участь у пробігу може взяти кожен бажаючий, і не обов’язково пробігти той марафон, що закладений організаторами. «Головне бути на старті, чим покажемо нашу єдність у благородних вчинках» – каже міський голова.

Тож, беремо із собою позитивний настрій, віру в себе та в те, що ми разом зробимо такий вчинок, який врятує не одне дитяче життя.

Твій біг буде не заради медалей, не заради стрункої постави, а заради щасливого та здорового майбутнього дитини!

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *