IMG_0762

4й дитячий турнір з вільної боротьби на кубок олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені

Поділитися

22 вересня в спорткомплексі “Зірка” по вул. Прилуцька, 154, пройшов четвертий дитячий турнір з вільної боротьби на призи та кубок олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені. Змагатися за почесний трофей приїхало 240 юних спортсменів (21 команда) з різних міст України. Змагання проходили у 15 вікових та вагових категоріях.

Захід проходив за підтримки міського голови Анатолія Лінника, заступника міського голови Сергія Дзюби, депутата Київської міської ради Олександра Харченка, мецената Владислава Атрошенка. Організатори заходу – Федерація вільної боротьби Ніжинщини. Також серед присутніх були: перший заступник міського голови Григорій Олійник, депутати Ніжинської міської ради: Олександр Шалай, Андрій Гомоляко, Олег Щербак та Ігор Шалай.

На турнірі була присутня і сама олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені. Ірина Олексіївна висловила подяку спонсорам i органiзаторам змагань: очільнику міста Анатолію Ліннику, заступнику міського голови Сергiю Дзюбi, меценату Владиславу Атрошенку, депутату Київської міської ради Олександру Харченку, родині Галаган та тренерам. Звернулась до учасників змагань, яких з кожним роком стає все більше, побажала віри в себе і гарного бойового настрою.

Серед почесних гостей був присутній заслужений майстер з вільної боротьби, переможець кубку світу, бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби, віце-президент асоціації спортивної боротьби України Григорій Данько, який вручив Подяки за вагомий внесок у розвиток спортивної боротьби олімпійській чемпіонці Ірині Мерлені, міському голові Анатолію Ліннику, заступнику міського голови Сергію Дзюбі.

Вітання від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки оголосив член виконкому Національного олімпійського комітету в Чернігівській області Настоящий Анатолій.

На почесній церемонії нагородження Ірина Мерлені вручила Диплом від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки за вагомий внесок у розвиток олімпійського виду спорту вільної боротьби Анатолію Галагану.

Всіх учасників змагань привітали своїми виступами автор і виконавець українських пісень Віктор Погуляй та естрадно-гімнастичний колектив “Ефект”.

Кубок Ірини Мерлені за командну звитягу вже вчетверте отримали вихованці ніжинської школи вільної боротьби. Роки напружених тренувань спортсменів і самовіддана любов до спорту, до вільної боротьби тренерів привела Ніжинську команду борців до жаданої перемоги. Тож завдячуємо за тренерську науку Анатолію Петровичу Галагану та Гуньку Ігорю Володимировичу за підготовку і перемогу Ніжинських борців вільного стилю в «Кубку Ірини Мерлені».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *