s01358069

У Ніжині зоопарк “Рукавичка” закрився через брак коштів

У Ніжині, у парку відпочинку імені Тараса Шевченка є зоопарк “Рукавичка”, який потребує допомоги. Одна з відвідувачок зоопарку Наталія Сонячная написала в соціальній мережі пост про те, що заклад потребує відвідувачів і з-за браку грошей, швидше за все вже 16 вересня просто не відкриється.

До речі, кажуть, що до цього листа багато хто з жителів Ніжина навіть не знав про існування такого зоопарку. Відкрився заклад цього року на день захисту дітей – 1 червня, а останній день роботи припадав на огіркових свято – 15 вересня. Цей зоопарк контактний, де можна не тільки подивитися на Тварини в клітинах, їх можна потримати, погладити, погодувати. Квитки, до слова, коштували 30 гривень.

Всього в закладі налічувалося близько 20 тварин, серед яких морські свинки, дикобрази, єноти, коза, кури, їжаки та інші. Закрилися вони не тільки тому, що прийшло закінчення сезону, але і через непотрібність. Виявляється ніжинці не сильно і хотіли відвідувати зоопарк, були і постійні клієнти, але їх не багато. Тепер тварини розподілені: деякі в зоопарку, деякі у людей, деякі ж належать господарям закладу.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *