В Ніжині відкрили нову операційну

Значна кількість пацієнтів Ніжинської центральної міської лікарні імені Миколи Галицького опиняються на операційному столі протягом року. Тому, і для хворих і для медичного персоналу, котрий проводить оперативні втручання, умови та обладнання украй важливі.

Операційний блок, що відповідає всім сучасним вимогам і стандартам відкрили на базі травматологічного відділення НЦМЛ ім. М. Галицького.

Операційну відділення мало і раніше, втім вона була лише одна і знаходилася в не дуже задовільному стані та була не така сучасна. За рахунок вивільнених приміщень операційну вдалося розширити. На даний час оновленому блоці одразу дві автономні операційні та допоміжні кімнати. Вони відповідають нормам та дозволяють полегшити і пришвидшити роботу медиків.

Поруч з операційною знаходиться модернізована палата інтенсивного лікування для пацієнтів після операції та пацієнтів в тяжкому стані.

На ремонт знадобилося близько чотирьох місяців. Зі слів головного лікаря Олександра Костирко, виконували роботи та оновлювали матеріальну базу на бюджетні кошти: 460 тисяч гривень було використано на ремонтні роботи та облаштування  операційних. Було виконано великий обсяг робіт, а саме:

– капітальне перепланування приміщень операційного блоку;

– заміна систем електропостачання та освітлення;

– облицювання стін, підлоги, стелі та заміна вікон і дверей;

– заміна сантехнічного обладнання та комплектуючих водопостачання;

Сучасний ортопедичний ренгенопроникний операційний стіл вартістю 914 тисяч гривень та апарат штучної вентиляції легень 250 тисяч гривень також придбані за кошти міського бюджету.

Проінспектували результат реконструкції міські посадовці: міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко.

Тепер жителі Ніжина можуть бути впевненими, що отримають якісні медичні послуги.

Вікторія Коломійченко

фото автора

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *