20180922_110614

У Ніжині стартували шкільні змагання “Спортивний Ніжин — здорова нація” з призовим фондом 360 тисяч гривень. Фото

У Ніжині цієї суботи 22 вересня на міському стадіоні «Спартак» стартували шкільні змагання “Спортивний Ніжин — здорова нація”.

За результатами змагань до півфіналу увійшли: ЗОШ № 2, 3, 7, 11, 16, 17.

За результатами жеребкування визначено групи команд:
  • ЗОШ № 3 – ЗОШ № 7
  • ЗОШ № 16 – ЗОШ № 2
  • ЗОШ № 17 – ЗОШ № 11

У проекті, ініційованому народним депутатом України Олександром Кодолою, що відбувався за підтримки міського голови Анатолія Лінника, беруть участь 16 команд із різних шкіл Ніжина.

Привітати та підтримати учасників змагання прийшли міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, депутати міської ради Олександр Шалай, Володимир Мамедов, Ігор Шалай, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат, начальник управління освіти Станіслав Крапивянський. На запрошення Олександра Кодоли на захід завітав мер міста Херсон Володимир Миколаєнко.

Право урочисто відкрити загальноміські змагання було надано міському голові Анатолію Ліннику: «Сьогодні у Ніжині стартував новий проект, втілення якого стало можливо завдяки сприянню народного депутата України Олександра Кодоли. Це неймовірний призовий фонд для Ніжина. І я впевнений, що на цих змаганнях не буде переможених, адже ті, хто бере участь у змаганнях, вже є переможцями оскільки обрали здоровий спосіб життя». Анатолій Валерійович подякував Олександру Михайловичу за сприяння розвитку спорту у нашому місті та за активну підтримку спортсменів.

Міський голова вручив Грамоту ніжинської міської ради, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні, вихованці школи гармонійного розвитку «Позитивчик» Карині Нагорній за високі спортивні досягнення. Депутат міської ради Ігор Шалай також приєднався до привітань та подарував юній спортсменці сертифікат на відвідування ресторану-піцерії «Uno Momento».

Привітав учасників та побажав вдалих стартів та впевнених перемог ініціатор змагань, народний депутат України Олександр Кодола: «Ніжин – це місто спортсменів. Наше місто має власних чемпіонів та рекордсменів, які увійшли до Книги рекордів України. І тому Ніжину є ким пишатися. А сьогодні проведемо захід, який об’єднає все наше місто, тож бажаю всім учасникам успіхів та перемог». Народний депутат разом із ніжинцями передав вітання місту Кропивницькому, де паралельно із Ніжином стартують такі ж змагання.

Це перший етап турніру, призовий фонд якого передбачає винагороду у сумі 360 тисяч гривень: 1-ше місце – 150 тисяч гривень, 2-ге місце – 100 тисяч гривень, третє місце – 50 тисяч гривень, ще 50 тис. грн. + 10 тис грн. розділять між собою команди, які увійдуть у півфінал.

Кошти призового фонду будуть сформовані за рахунок субвенцiї з держaвного бюджету Укрaїни – 350 тисяч гривень та міського бюджету – 10 тисяч шривень, а школи-переможниці на власний розсуд використають призову винагороду: закуплять потрібне для школи приладдя, спортивне знаряддя чи відремонтують приміщення.

Урочисте відкриття та перший етап змагань відбувся 22 вересня. Другий етап вібудеться 30 вересня, третій – 13 жовтня. Змагання відбуватимуться на міському стадіоні «Спартак».

Хто ж стане півфіналістом та зможе продовжити участь у змаганнях за головний приз, стане відомо після закінчення першого етапу.

Вікторія Коломійченко

фото автора

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят, трава и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, трава, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, трава, небо, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, небо, трава, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом, дерево, небо, трава, обувь, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, трава, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди занимаются спортом, люди стоят, трава, дерево, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, обувь, дерево, небо, трава, на улице и природа

Спортивний Ніжин – здорова нація!Старт загальноміських змагань серед шкіл міста Ніжин.

Опубліковано Oleksandr Kodola Субота, 22 вересня 2018 р.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *