00429535

Ніжинські лісівники відзначають професійне свято

Ліс — це легені нашої планети. Тому люди, які щодня захищають його і розвивають, по праву заслуговують на своє професійне свято. День працівників лісу відзначають у третю неділю вересня. Цьогоріч він припадає на 16 вересня. Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадженнях, про неприпустимість масової вирубки лісів та їх засмічення.

День працівників лісу — це свято людей, які примножують всі багатства лісу. Представники цієї професії повинні володіти мудрістю і гуманізмом. Мета їх роботи — забезпечити раціональне використання лісу для потреб людини і зберегти це багатство для наступних поколінь. Ліс — це запорука державної екологічної безпеки і невід’ємна складова народно-господарського комплексу будь-якої країни.

Працівників ДП “Ніжинське лісове господарство” із професійним святом привітав директор підприємстві Юрій Болоховець:

За офіційними даними, третину суші на планеті займають ліси. Але їх площа стрімко скорочується через нерозумну вирубки і відсутність планомірних рішень з відродження лісу. На сьогоднішній день загальна площа світового лісу складає 38 мільйонів квадратних метрів.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *