DSC_0304-1024x524

Фабрика м’якої іграшки “Копиця” відзначила 20-річний ювілей. Фото

Урочисто, яскраво, але в той же час сімейно. 14 вересня Ніжинське приватне підприємство «Копиця» святкувало свій 20-річний ювілей. Це успішний сімейний бізнес, засновниками якого є подружжя – Наталія Миколаївна та Анатолій Олександрович Копиці.

Вони, як і 150 робітників фабрики м’якої іграшки не перестають дарувати справжню казку як дітям, так і дорослим.

Цього дня до зали Ніжинського драматичного театру завітали не лише винуватці свята, а й поважні гості, серед яких були представники міської влади, начальники управлінь, відомі діячі міста, ділові партнери підприємства – всі вони, не жаліючи емоцій та слів, вітали іменинників та вручали оригінальні подарунки.

Кожному працівнику підприємства було вручено відзнаки та цінні презенти, а головне – слова вдячності за вірність своїй справі. Урочистості перетворились на справжнє сімейне свято, і це відчув кожен присутній, адже всі мали єдину мету – творити казку і дарувати радість.

Треба зазначити, що «Копиця» – це одне з небагатьох підприємств в України, на якому продукт проходить повний виробничий цикл – від власного дизайну до готової іграшки.

Іграшки від Копиці замовляють торговельні мережі Києва, Дніпра, Харкова, Полтави, Вінниці… І подорожує ніжинська іграшка всією країною, а там і за кордон, даруючи найтепліші і найщасливіші почуття і дітям, і дорослим.

За ці 20 років в іграшці від Копиці багато змін: змінилася сировина, розширилась кольорова гамма, зріс асортимент. Але незмінним залишається одне – якість. І ця якість розпочинається вже з першого кроку, з сировини.

Вона закуповується на вітчизняних фабриках штучного хутра в Києві, Одесі, Жовтих Водах Дніпропетровської області. І хоч закуповуються лише сертифіковані матеріали, всі зразки майбутньої іграшки передаються на повторні лабораторні санітарно-гігієнічні дослідження. В Україні таких лабораторій лише дві, ця процедура зовсім не дешева. Уся іграшка фабрики сертифікована й має гігієнічний висновок. Це чесність і відповідальність виробника, гарантія безпеки і якості. Та врешті це турбота про всіх тих, хто візьме в руки іграшки від Копиці.

Першою іграшкою фабрики був Колобок. Потім пішли котики, собачки. Тепер це і котики, і собачки, і ведмеді, й дитячі сумочки, а ще “ляльковий театр” (іграшки- рукавички), ляльки, ціла серія “Українські сувеніри”, крісла-гойдалки, рюкзаки, “іграшки-малюки” та “велетні”. “Малюки” – це іграшки розміром від ЗО см, а “велетні” – до 2-х метрів.

Створюють на фабриці й ексклюзиви. І тут доводиться не просто помізкувати. Тут треба піймати “хвилю” замовника. Представники солодкої промисловості (фабрика “Рошен”) тепер мають ніжинських ведмедиків «Карамельку» та «Батончика». Вони – ексклюзив, їх не пошиють більш ні для кого. А у футбольних клубів «Шахтар» та «Металург» тепер є і м’якенькі ніжинські м’ячі в кольорах клубу. У солодкої крамниці з м. Дніпра є двометровий ведмедик із морозивом у лапах. У поліцейських країни – «Сова» у кашкеті з краваткою та погонах. Величезний Буратіно поїхав аж до Нідерландів – це спеціальне замовлення тата для свого синочка. Релігійна організація замовила іграшку кришнаїта. А уявіть іграшку у вигляді м’якого відсотку (%)? Є й такі замовлення.

У чому особливість фабрики “Копиця”? Де можна було створити власний почерк у здавалось би суто механічному процесі? А, виявляється, і можна, і створений. Філософія команди “Копиця” – будь-яке замовлення швидко і якісно. І попри технологічність процесу тут створюють саме вашу іграшку, саме вашу часточку дитинства і щастя. Ніяких дубляжів, тільки власні ідеї. Уміння бути особливими, творча мобільність, гнучкість виробництва, якість поза часом – це те, що вирізняє виробництво від Копиці на всьому галузевому ринку. Це те, чого прагнуть замовники, і те, що дає рух вперед самій фабриці.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, костюм

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, текст

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, костюм

На данном изображении может находиться: 20 человек, люди сидят и толпа

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и текст

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и костюм

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и цветок

На данном изображении может находиться: 2 человека, текст

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и свадьба

На данном изображении может находиться: 1 человек

Текст: Марина Волинець та Ніжинська міська  газета “Вісті”

фото: Марина Волинець та Валерій Кичко

Джерело: nezhatin та Ніжинської міської  газети “Вісті”

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *