1

«Над горою туман», або Бур’ян палять – гроші «горять» – це про Ніжин

Вчора біля великої зали міськвиконкому було людно. Як виявилося, загал завітав на чергове засідання адмінкомісії за викликами щодо складених на них протоколів за статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою).

Одним словом, порушники палили бур’ян. Звісно, що з початком осені кожен господар починає наводити лад на своїй землі – збирати врожаї. Зазвичай така городня робота закінчується спалюванням бур’яну.

А шкода від спалювання листя і сухої трави дуже велика, і в першу чергу – це загроза людському здоров’ю. Бо при згорянні рослинних залишків у повітря вивільняються окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.

І майже кожен із порушників в один голос говорили: «Я не знав, що не можна!!! Та що я там спалив – пригорщу». І т.п. 

Та все ж незнання закону не звільняє від відповідальності. Стаття передбачає мінімальний штраф 340 гривень, максимальний – 1360.

Вчора ж адмінкомісія розглянула 42 протоколи. Працівники відділу з благоустрою разом з працівниками поліції щодня роблять рейди по місту та виявляють факти спалювання сміття. «Тільки за два останні тижні складено до півсотні протоколів», – коментує Ю.Кошель, начальник відділу з благоустрою. 

Тож, шановні ніжинці, перш ніж труїти себе та своїх сусідів, подумайте тричі… Та й чи варте те спалювання, коли доведеться сплатити штраф.

На данном изображении может находиться: на улице
На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *