41532833_1899747483452060_173766637265092608_o

Житель сусіднього району зберігав боєприпаси та вибухівку в сараї під підлогою на Ніжинщині

Поліція продовжує заходи із виявлення нелегальної зброї та вибухівки, а також осіб, які причетні до незаконних операцій з вказаними небезпечними предметами.

Сьогодні, 12 вересня, співробітниками Ніжинської поліції проводилися слідчі дії у одному з населених пунктів Ніжинського району.

У правоохоронців була інформація про те, що у нежилому домоволодінні облаштовано схованку цілого арсеналу зброї. Вказана інформація підтвердилася, та після зриву підлоги сараю знайдено боєприпаси та вибухівку.

Одну за одною вибухотехніки дістали чотири бойові гранати, один запал до гранати, близько 130 набоїв різного калібру до зброї армійських зразків, а також саморобний вибуховий пристрій, який було небезпечно навіть транспортувати, тому знищено фахівцями неподалік оглядуваного будинку.

Даний, так добре схований «скарб», належить раніше судимому за крадіжки та грабежі 34-річному мешканцю Куликівського району, який вже зізнався у цьому слідчим.

Відомості за фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 КК України, а вилучені «знахідки» направлено для проведення експертного дослідження.

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: еда

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *