reyestratsiya-avto

В Україні планують змінити правила реєстрації авто

Юридичні особи досі змушені отримувати довідки з воєнкоматів про військово-транспортний облік при реєстрації авто.

Ця норма створює корупційний бар’єр для бізнесу та вкрай негативно впливає на імідж держави, пише  Авто 24.

Щороку юридичні особи проводять понад 120 тисяч реєстраційних операцій з автотранспортом, бізнес змушений виконувати це, попередньо відвідуючи військові комісаріати для отримання “папірця” про військово-транспортний облік. На рівному місці замість допомоги бізнесу маємо лише неприємний корупційний бар’єр.

Головний сервісний центр вже третій рік поспіль пропонує Міністерству Оборони отримувати всю інформацію з електронного реєстру про зареєстровані транспортні засоби самостійно, в кілька кліків, а не змушувати громадян ходити на уклін до військоматів.

“Про кілька наших спроб їх переконати можна зняти цілу комедію. Нас зі знанням діла намагалися переконати, що ведення обліку в паперових журналах “гросбухах” має більш точні реєстраційні дані та у разі потреби проаналізувати дані значно легше, варто лише продзвонити в 1000 військоматів”, пише на своїй сторінці у FB Начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

“Дуже розраховую, що вже осінню ця невдала комедія скінчиться, а депутати підтримують цю логічну зміну в законодавсті. А поки радію одноголосній підтримці комітета”, – пише Владислав Криклій.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *