40905558_1692162277576965_5373170779271725056_o

Знахабнілий фермер знищив молодий ліс, бо так йому потрібно

На Бобровиччині знахабнілий фермер знищив молодий ліс

Восьмирічні лісові насадження постраждали від рук працівників сільгосппідприємства на Бобровиччині. Проводячи розчистку власних площ, трактористи ПАТ «Рудьківське» зрубали і вивезли у невідомому напрямку два дорослих дуби та залізли на землі державного лісового фонду, знищивши 30 соток молодого лісу. Подія трапилась поблизу села Рудьківка, в Бобровицькому районі Чернігівщини.

Працівники ПАТ «Рудьківське» проводили розчистку спецтехнікою власних площ поруч із державним лісовим фондом. Очевидно, що землі місцевому фермеру виявилося замало і він вирішив, що на місці, де росте молодий ліс має рости кукурудза. Відтак, бульдозер ПАТ «Рудьківське» просто викорчував 8-річні лісові насадження на площі 30 соток, повідомляє ДП “Ніжинське лісове господарство”.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ребенок, на улице и природа

Працівники ДП «Ніжинське лісове господарство», які доглядають за лісовими насадженнями, побачивши знищений молодий ліс, викликали правоохоронців. Окрім працівників поліції на місце події виїхали представники Бобровицької райдержадміністрації та Рудьківської сільської ради. Правоохоронці зафіксували факт порушення законодавства. 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, на улице и природа

У ДП «Ніжинське лісове господарство» наголошують, що це не перше екологічне порушення, вчинене представниками ПАТ «Рудьківське». На них вже складали адміністративний протокол за засмічування лісу. Раніше всі порубкові рештки, викорчувані пні ті затягували в ліс і залишали там. 

Наразі лісівники підраховують суму збитків і кажуть, що змусять фермера їх відшкодувати. Окрім знищених молодих лісових культур, правоохоронці зафіксували факт вирубки двох дорослих дубів – якраз поруч із площею, яку зачистили працівники сільгосппідприємства.

За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, гора, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, на улице и природа

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *