40932393_1024784031033405_4495391631335227392_n

У Ніжині відбувся Всеукраїнський турнір по футболу серед юнаків 2005 року

Завершився десятий дитячий Всеукраїнський турнір по футболу серед юнаків 2005 року присвячений Дню Незалежності України.

В цих змаганнях прийняло участь 9 команд: « Олімпієць» м. Житомир, «Зміна Оболонь» м. Київ, «Сталь» м. Київ, «Каскад» м. Бровари, «Олімп» м. Київ, ДЮСШ м. Прилуки та 3 команди ДЮСФШ м. Ніжин.

Протягом трьох днів на футбольних полях стадіону «Спартак» усі команди демонстрували свою майстерність та бажання перемогти про це говориться, що в боротьбі за 3-4 місце та 1-2 місце тільки пробиття 11 метрових ударів виявлено переможця та призерів цього престижного турніру. При підведенні підсумків змагань кожна команда учасниця цього турніру отримала нагороди.

Привітати команди та вручити нагороди завітали голова федерації футболу Мамедов В.Х., начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Глушко П.В., директор міського центру «Старт для усіх» Півень С.М., ветеран Ніжинського футболу Шошев Ш.Д.

Порадували вихованці ДЮСФШ м. Ніжина (тренер Таран Ю.В.) які протягом усього турніру демонстрували цікаву, видовищну гру і зайняли 1 місце. Кращий гравець в команді Бойко Артем, 2 місце зайняла команда «Олімп» м. Киів, 3 місце команда ДЮСШ м. Прилуки. Команда ДЮСФШ (тренер Мазун В.В.), яка була на рік молодша зайняла 2 місце, кращий гравець в команді Кресан Антон. Окремо хочеться подякувати шанувальникам дитячого футболу сім’ю Ільєнко, які взяли активну участь в організації цих змагань