22709937_802071173330267_1603448556_n

2 вересня – День нотаріату України

День нотаріату в Україні щорічно відзначається 2 вересня.

Це одне з наймолодших свят нашої країни. Воно було засноване тільки в 2010 році. І з того часу всі працівники нотаріату України отримали своє професійне свято. І цей факт говорить про те, наскільки вони важливі для нашої країни. І в честь того, що зовсім скоро буде День нотаріату України, ми вирішили написати історію та традиції свята.

День нотаріату України 2018: історія свята

Таке свято в нашій країні з’явилося завдяки Українській нотаріальній палаті, яка в 2007 році звернулася з проханням про заснування цього торжества. Але, через різні бюрократичні проблеми, створення Дня нотаріату довелося відкласти.

Історія заснування свята мала своє продовження у 2009 році. Тоді 15 червня пропозицію нотаріусів підтримало міністерство юстицій України. У листі президентові говорилося: “нотаріус є природним захисником прав людини, оскільки надає незалежну і неупереджену юридичну допомогу на засадах рівності, законності і справедливості”.

На думку співробітників міністерства юстиції створення такого свята, як День нотаріату України стало б чудовим показником того, що у всій країні визнають і підтверджують авторитет працівників цієї професії.

День нотаріату України 2018: традиції свята

Говорити про традиції цього свята поки що рано, адже воно дуже молоде. Звичайно, в цей день в невеликих компаніях День нотаріату відзначається серед колег і їх родичів. Так само, в різних компаніях найкращі нотаріуси отримують премії та привітання. Варто відзначити, що, незважаючи на те, що День нотаріату вже офіційне свято, вихідних на честь нього у нас не буде.

Нагадаємо, що День нотаріату України щорічно відзначається 2 вересня.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *