20180831_150452

Нагородили кращих підприємців Ніжина

31 серпня за підтримки Ніжинської міської ради, у залі дитячої музичної школи вітали ніжинських підприємців з нагоди професійного свята – Дня підприємця, яке вже традиційно відзначається в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України від 05 жовтня 1998 року №1110/98 «Про День підприємця».

Напочатку урочистостей міський голова Анатолій Лінник привітав представлених до нагородження підприємців міста та подякував їм за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток підприємництва, активну громадянську позицію.

«Ви поповнюєте бюджет міста, створюєте нові робочі місця, насичуєте ринок товарами і послугами й берете активну участь у різних благодійних заходах. З кожним роком кількість підприємців в нашому місті зростає, і це говорить про те, що вони знаходять свою справу. Саме від вас залежить майбутнє нашого міста, а ми, міська влада, завжди вас підтримували і будемо продовжувати сприяти в подальщій вашій роботі. Я хочу вас привітати і подякувати за активну участь у житті нашого міста! Бажаю вам надійних партнерів, стабільних доходів і вигідних угод», – сказав Анатолій Валерійович.

До слів міського голови приєдналися помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат та голова громадської ради Володимир Дорохін.

«Сьогодні немає жодної галузі, в якій би не працював приватний бізнес. Хочу зазначити, що це складна робота – нести відповідальність не тільки за себе і свій бізнес, а й за людей, яких ви найняли. Ми поважаємо і цінуємо вас за це. Завдяки вашому внеску розвивається Ніжин і фінансується велика кількість соціальних проектів. Ми вам бажаємо невичерпної ділової енергії й удачі в реалізації всіх ваших сміливих проектів», – привітала присутніх підприємців Тамара Михайлівна.

Творчі колективи привітали присутніх художніми номерами.

Право ведення підприємницької діяльності в Україні має кожен громадянин. В Ніжині здійснюють свою підприємницьку діяльність значна кількість малого та середнього бізнесу. Основні напрямки діяльності цих підприємств – це торгівля, побутові послуги, виробництво промислових товарів. Багато керівників підприємств малого та середнього бізнесу мають активну громадянську позицію і, в непростий для країни час, постійно надають благодійну та меценатську допомогу. Незважаючи на складні економічні умови, малий і середній бізнес в Ніжині продовжує розвиватися.

Вікторія Коломійченко
фото автора

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди на сцене и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, обувь, гитара и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 17 человек, люди улыбаются, люди стоят, свадьба и в помещении

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *